Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ministras Raimundas Palaitis: premjeras Andrius Kubilius siūlė atsistatydinti, bet aš esu teisus

Andrius Kubilius, Raimundas Palaitis
BFL/Tomo Lukšio nuotr. / Andrius Kubilius, Raimundas Palaitis
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienį transliuotoje Nemiros Pumprickaitės laidoje „Savaitė“ (LTV) vėl buvo diskutuota apie politinės kovos arena virtusį FNTT skandalą.

Laidoje dalyvavęs Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis prasitarė, jog buvo susitikęs su premjeru Andrium Kubilium. Susitikime dalyvavo ir Liberalų ir centro sąjungos pirmininkas Algis Čaplikas. Ministras leido suprasti, kad premjeras pasiūlė FNTT vadovus atleidusiam ministrui atsistatydinti. Jei šis nesutiktų, premjeras užsiminė apie interpeliaciją.

Tačiau ministras R.Palaitis dar kartą pakartojo, kad jaučiasi teisus ir nesigaili atleidęs iš pareigų FNTT vadovą Vitalijų Gailių ir jo pavaduotoją Vytautą Giržadą. Pasak R.Palaičio, jo sprendimas pagrįstas Valstybės ir tarnybos paslapčių įstatymu bei Vidaus tarnybos statutu.

Pirmadienį suplanuotame prezidentės Dalios Grybauskaitės ir premjero Andriaus Kubiliaus susitikime, ko gero, nebus išvengta ir FNNT skandalo temos. Prezidentė anksčiau yra sakiusi, kad ministras R.Palaitis pasielgė teisingai, o atleisti FNTT vadovai užsiima politikavimu.

FNTT vadovų atleidimo aplinkybes nagrinėjusi Seimo Antikorupcijos komisija siūlė V.Gailių ir V.Giržadą grąžinti į darbą, pareiškė nepasitikėjimą liberalcentristų deleguotu ministru Raimundu Palaičiu ir rekomendavo atleisti generalinio prokuroro pavaduotoją Darių Raulušaitį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min