2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2021 02 03

Ministras: vakcinavimas tampa geopolitiniu iššūkiu, negalima pamiršti Rytų partnerių

Vakcinavimas nuo koronaviruso tampa geopolitiniu iššūkiu ir šioje situacijoje negalima pamiršti Rytų partnerystės šalių, sako užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.
Rusiška vakcina nuo koronaviruso „Sputnik V“
Rusiška vakcina nuo koronaviruso „Sputnik V“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Aš manau, kad vakcinų programa yra betampantis geopolitinis iššūkis, neatsitiktinai su dar 12 kitų kolegų kreipėmės į Europos Komisiją siūlydami tikrai nepamiršti į skiepijimo programą įtrauki mūsų Rytų partnerius, Ukrainą, Moldovą, Sakartvelą, taip pat ir Baltarusiją, kaip mes galime padėti jai apeidami oficialųjį Minską“, – trečiadienį interviu Žinių radijui sakė G.Landsbergis.

G.Landsbergis taip komentavo pranešimus apie Rytų Ukrainoje rusiška vakcina pradėtus skiepyti gyventojus.

Ministras teigė, jog apmaudu, kad kol kas su didžiuliais vakcinavimo sunkumais susiduria pati Europa, bet pabrėžė, kad tuomet, „kai išsispręs kontraktai, kad Europa atsistotų ant kojų ir mūsų žmonės būtų skiepijami tais skaičiais, kuriais mes norim, tikrai reikėtų skirti dėmesį ir padėti toms valstybėms, kurios tos pagalbos reikia“.

Sausį Lietuva ir dar 12 Europos Sąjungos šalių paragino Briuselį padėti Rytų kaimynėms apsirūpinti skiepais nuo koronaviruso

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min