Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ministro laukia dilema: tiesa ar partija

Sveikatos apsaugos ministras Algis Čaplikas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Sveikatos apsaugos ministras Algis Čaplikas
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveikatos apsaugos ministrui Algiui Čaplikui teks rimtai pagalvoti, kaip vertinti savo partijos kolegos, Tauragės rajono mero Roberto Piečios žmonos Astos, kuri vadovauja Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centrui, galimą piktnaudžiavimą tarnyba.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentai, sužinoję, kad gavęs visureigį atokiose vietovėse sergantiems ligoniams lankyti Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centras jį skyrė savo vadovės, kuri yra rajono mero žmona, kelionėms, paėmė dokumentų kopijas ir jas tirti perdavė Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM), rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

Pernai SAM šalies medicinos įstaigoms paskirstė 30 naujų visureigių. Dešimt metų šie automobiliai turėjo tarnauti medikams, kurie atokiose šalies vietose lanko ligonius. Tačiau Tauragės rajono pirminės sveikatos centras visureigį „Mitsubishi Outlander“ skyrė centro vadovės Astos Piečienės, kurios vyras liberalcentristas R.Piečia vadovauja rajono savivaldybei, kelionėms.

A.Piečienė, vadovaujanti sveikatos priežiūros įstaigai, aiškina, kad buvo apskaičiuota, jog „šio prabangaus visureigio išlaikymas kainuotų brangiau nei vieno medicinos punkto. Todėl administracijos sprendimu šis automobilis buvo skirtas mano ir mano vairuotojo Dainiaus Mališkausko komandiruotėms“.  

Paaiškėjus, kad automobilis buvo naudojamas ne pagal paskirtį, jis buvo perdauotas Alytaus medikams.

Dabar šiuos faktus tiria STT ir SAM Ekonominės veiklos kontrolės skyrius. Įdomu, kaip jie bus įvertinti, turint omenyje, kad ir sveikatos apsaugos ministras A.Čaplikas, ir A.Piečienės sutuoktinis Tauragės rajono meras R.Piečia, yra vienos partijos nariai. Beje, 2007 metų savivaldybių rinkimuose A.Piečienė buvo išrinkta į rajono savivaldybės tarybą kaip Liberalų ir centrų sąjungos narė, tačiau mandato atsisakė. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min