Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2010 sausio 5d. 07:53

Ministrų poilsis: nuo Egipto iki Tiltagalių

Žemės ūkio ministras K.Starkevičius, pailsėjęs Egipte, darbuojasi savo ūkyje Kauno rajone.
LŽ nuotr. / Žemės ūkio ministras K.Starkevičius, pailsėjęs Egipte, darbuojasi savo ūkyje Kauno rajone.
Beveik pusė Vyriausybės narių metus pradeda atostogaudami. Kol premjeras Andrius Kubilius ir šeši ministrai ilsisi, juos pavaduojantiems kolegoms tenka suktis už kelis.

Darbų išvarginti ministrai pasirinko poilsį tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Vyriausybės vadovo A.Kubiliaus, atostogaujančio nuo sausio 1 iki 9 dienos, komanda apie jo atostogas šnekėti vakar nenorėjo. Ministro pirmininko atstovė spaudai Jarda Paukštienė tvirtino negalinti pasakyti, kur poilsiauja A.Kubilius, nes tai esąs jo asmeninis reikalas. Neoficialiomis žiniomis, premjeras yra išvykęs į Portugaliją. Kol A.Kubilius mėgausis šiluma, jį pavaduos energetikos ministras Arvydas Sekmokas.

Gėrėjosi piramidėmis

Ilgiausiai šį mėnesį atostogaus žemės ūkio ministras Kazimieras Starkevičius. Į darbą jis sugrįš tik sausio 13–ąją. Iki tol Žemės ūkio ministerijai laikinai vadovaus aplinkos ministras Gediminas Kazlauskas. Vakar LŽ kalbintas K.Starkevičius pasakojo nuo Kalėdų iki Naujųjų poilsiavęs Egipte.

„Buvau išvykęs su šeima. Ši kelionė man – svajonės išsipildymas, nes dar nuo vaikystės norėjau pamatyti piramides. Esu patenkintas, nes pagaliau turėjau progą išvysti ir net paliesti rankomis tai, apie ką skaičiau tik knygose“, – džiaugėsi jis.

Žemės ūkio ministras teigė kelionės metu turėjęs laiko pasidomėti Egipto žemės ūkiu. Jam labiausiai įstrigo tai, kad žemei dirbti šioje Afrikos šalyje naudojami baltarusiški traktoriai. „Įdomu buvo viską pamatyti, pabendrauti su žmonėmis. Turtas ir skurdas ten greta“, – įspūdžiais dalijosi ministras.

Likusias atostogų dienas K.Starkevičius leidžia Lietuvoje, savo ūkyje Kauno rajone. „Prisikaupė daug ūkio darbų, likusį laiką skirsiu jiems“, – sakė ministras.

Toli nevažiuos

Krašto apsaugos ministrės Rasos Juknevičienės atostogos prasidės šiandien ir truks iki sausio 15–osios. Ministrės patarėja viešiesiems ryšiams Danguolė Bičkauskienė LŽ sakė, kad R.Juknevičienė neplanuoja atostogauti užsienyje. Patarėjos teigimu, ministrė kelias dienas praleis Druskininkuose, pasimėgaus įvairiomis grožio procedūromis.

Vėliau ji veikiausiai vyks į gimtąjį Tiltagalių kaimą, esantį Panevėžio rajone. „R.Juknevičienei norisi pailsėti, šiek tiek pabūti su savimi“, – sakė D.Bičkauskienė. Kol ministrės nebus, ją pavaduos užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas.

Paskutinę darbo dieną R.Juknevičienė dirbo ne tik už save, bet ir pavadavo vidaus reikalų ministrą Raimundą Palaitį, kuris atostogaus iki sausio 8 dienos.

Poilsis su slidėmis

Vidaus reikalų ministerijos vadovas R.Palaitis vakar LŽ atskleidė, kad ilsisi slidinėdamas Austrijoje. „Ilsiuosi su šeima. Šviečia saulė, geras oras, iš kalnų galima parsivežti tik gražių įspūdžių“, – gerai nusiteikęs kalbėjo R.Palaitis. Jį atostogų metu pavaduos teisingumo ministras Remigijus Šimašius. Ši savaitė R.Šimašiui bus nelengva, nes, be R.Palaičio, teks pavaduoti dar du ministrus.

Slidinėjimas paviliojo dar vieną ministrą – Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vadovą Donatą Jankauską, į darbą sugrįšiantį ateinantį pirmadienį. Tačiau kur slidinėja D.Jankauskas, LŽ sužinoti nepavyko. Ministras vakar neatsiliepė telefonu, o jo pavaldiniai teigė nežinantys, kur išvykęs jų vadovas. D.Jankauską per atostogas pavaduoja sveikatos apsaugos ministras Algis Čaplikas.

Nekalbūs buvo ir finansų ministrės Ingridos Šimonytės pavaldiniai. Ministrės patarėja Giedrė Balčytytė LŽ sakė, kad iki sausio 10–osios atostogausianti ministrė buvo išvykusi, o nuo vakar atostogas tęsė Lietuvoje. Kurį laiką ją pavaduos teisingumo ministras R.Šimašius. Jis taip pat pavaduos iki sausio 8–osios atostogaujantį ūkio ministrą Dainių Kreivį.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Lietuvos žinios“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

07:07
23:25
00:49

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min