Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 11d. 22:44 , Atnaujinta: 2019 lapkričio 11d. 22:57

Mirė Audronės Skučienės sūnus Tadas Skučas

Tadas Skučas, Audronė Skučienė
15min nuotr. / Tadas Skučas, Audronė Skučienė

Pirmadienį po pietų mirė iš Jungtinių Valstijų į Lietuvą pargabentos buvusios teisėjos ir parlamentarės Neringos Venckienės pusbrolis, Audronės Skučienės 43 metų sūnus Tadas Skučas, pranešė portalas lrytas.lt.

Anot portalo, vyras jau kurį laiką su šeima gyveno Vokietijoje ir sirgo sunkia liga, todėl Lietuvoje buvo retas svečias.

Ir Šiaulių apygardos teisme, kuriame buvo nagrinėjama jam iškelta baudžiamoji byla jis pasirodė tik vieną kartą, visi kiti posėdžiai buvo atidedami dėl jo ligos ir ne kartą atliktų operacijų, rašo lrytas.lt.

Apie A.Skučienės netektį savo feisbuko paskyroje informavo ir „Drąsos kelio“ partija.

„Šiandien mus paliko Tadas Skučas, mirė Vokietijoje. Ilsėkis ramybėje, mums visiems brangus Tadukai. Nuoširdi užuojauta mamai Audronei, šeimai, seneliams, artimiesiems ir visai giminei“, – rašoma paskyroje.

15min primena, kad iš Lietuvos T.Skučas išvyko tais pačiais metais kaip ir Neringa Venckienė – 2013-aisiais, tuomet buvo paskelbta jo paieška.

T.Skučas buvo įtariamas neteisėtai rinkęs informaciją apie pedofilijos istorijoje figūravusios mergaitės motiną Laimutę Stankūnaitę.

Iš JAV į Lietuvą pargabenta Neringa Venckienė pirmadienį apskundė jai skirtą kardomąją priemonę – suėmimą dviem mėnesiams.

Dviejų mėnesių suėmimas N.Venckienei skirtas penktadienį, motyvuojant tuo, kad ji gali bėgti ir slėptis.

Neringa Venckienė į Lietuvą buvo pargabenta praėjusios savaitės trečiadienį, iki tol ji nuo 2018 metų kovo buvo laikoma Čikagos kalėjime.

N.Venckienei pareikšti įtarimai dėl teismo sprendimo nevykdymo, pasipriešinimo policijos pareigūnui, trukdymo antstoliui ir sudavimo į veidą Laimutei Stankūnaitei.

Ji įtarimus neigia ir vadina juos politiškai motyvuotais.

Buvusi teisėja ir politikė iš Lietuvos išvyko 2013 metais. Tais metais Seimas panaikino jos teisinę neliečiamybę.

Komentarai: 25

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

02:08
01:11
02:10

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min