Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2021 01 02

Mirė investicijų bankininkas Aidas Galubickas

Naujųjų metų išvakarėse mirė 49-uosius metus ėjęs investicijų bankininkas, finansų konsultavimo įmonės „Superia“ partneris Aidas Galubickas, BNS patvirtino buvusi jo kolegė Viktorija Trimbel.
Žvakės
Žvakės / Mike Labrum nuotr./ Unsplash nuotr.

A.Galubickas buvo vienas iš investicinės bankininkystės pradininkų Lietuvoje, kartu su bendramoksliais ir draugais 1993 metais įkūręs „Suprema Securities“.

„Man tikrai tas aukštas kokybės lygis, supremiškas humoras, work hard, play harder (liet. smarkiai dirbk, linksminkis dar smarkiau – BNS), ir natūralus galimybių dirbti auginant kūdikį sudarymas tais laikais, prieš 27 metus be jokiu pozų, kad čia lygios teisės ar kažkas, labiausiai užstrigę ir labai vertinami dalykai“, – BNS sakė bendrovės „Quantum capital“ vadovė V.Trimbel.

„Tiek daug stambiausių pagrindinių privatizavimo, investicijų ir M&A sandorių, kūrusių bei keitusių Lietuvos ir Baltijos šalių verslo aplinką, vyko jam vadovaujant“, – teigė ji.

A.Galubickas nuo 2015 metų dirbo didžiausioje Baltijos šalių investicinės bankininkystės bendrovėje „M&A International Baltics“, kuri 2018 metais prisijungė prie „Superia“ grupės. Anksčiau jis buvo jo įkurtos „Porta Finance“ vadovaujančiu partneriu.

Nuo 2005-ųjų dvejus metus jis taip pat vadovavo „Supremos“ kontroliuojamai investicijų valdymo bendrovei „BaltCap Management“, vėliau buvo Suomijos „Evli Securities“ valdybos pirmininkas.

A.Galubickas taip pat buvo vienas „Suprema Securities“ įkūrėjų 1993 metais ir buvo atsakingas už šio investicinio banko darbą Lietuvoje. 1997 metais, „Suprema Securities“ pradėjus veiklą Latvijoje ir Estijoje, A.Galubickas tapo banko Baltijos šalių valdybos nariu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius