TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Mirė kovotojas už Kauno „Ąžuolyną“

Kolegos vylėsi, kad sunkiai sirgęs R.Didžgalvis dar grįš į savo darbo vietą.
Kauno m. savivaldybės nuotr. / Kolegos vylėsi, kad sunkiai sirgęs R.Didžgalvis dar grįš į savo darbo vietą.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Vakar po sunkios ligos mirė Kauno miesto savivaldybės Tarybos narys Rimantas Didžgalvis.

63 metų vyras dėl ligos jau beveik metus nelankė tarybos posėdžių, kuriuose jo ypač pasigesdavo Tėvynės sąjungos – Lietuvos konservatorių partijos kolegos. Dar nebūdamas tarybos nariu R.Didžgalvis pagarsėjo kaip itin aktyvus kovotojas už Kauno „Ąžuolyno“ išsaugojimą, buvo Žaliakalnio bendruomenių centro „Žaliasis ąžuolynas“ pirmininkas.

„Jo mirtis – labai didelė netektis. Mums labai trūks jo patarimų, svarios nuomonės, palaikymo. Rimantas neskaičiuodavo darbo valandų, buvo itin aktyvus ir veiklus. Jis buvo ne tik kolega, bet ir geras bičiulis“, – gerų žodžių bendrapartiečiui negailėjo Kauno meras Andrius Kupčinskas. Nors politikas ilgai sirgo, kolegos vis laukė jo sugrįžtant į darbo vietą.

Kauno miesto taryboje R.Didžgalvį pagal partijos sąrašą greičiausiai pakeis Kauno apskrities ligoninės Bendrosios ir abdaminalinės chirurgijos skyriaus vedėjas Zenonas Baikštys.

Velionis pašarvotas S. Žukausko g. esančiuose laidojimo namuose. Šiandien lankymas nuo 15 val. Karstas išnešamas rytoj 16 val. Velionis bus laidojamas Karmėlavos kapinėse.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min