Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2009 01 13

Moderniam paplūdimiui tetrūksta 4 milijonų

Pirmadienis Savivaldybėje vykusiame pasitarime dėl Nemuno – Nevėžio draustinio specialiojo plano buvo prisiminta ir naujojo Lampėdžių paplūdimio vizija.
Įgyvendinus projektą, kuris preliminariai kainuotų 4 mln. litų, Lampėdžių ežeras žiemą galėtų virsti puikia čiuožykla.
Įgyvendinus projektą, kuris preliminariai kainuotų 4 mln. litų, Lampėdžių ežeras žiemą galėtų virsti puikia čiuožykla. / Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr.

„Naujajam Lampėdžių paplūdimiui vieta jau numatyta – jis turėtų įsikurti tarp Raudondvario plento Ir Lampėdžių ežero. Šioje vietoje vasarą nestinga žmonių, tačiau ten nedirba gelbėtojai, nes oficialiai paplūdimys neįteisintas. Turime parengę puikų projektą, kuriame pagal paskutinius reikalavimus būtų viskas, ko reikia moderniam paplūdimiui: poilsio aikštelės, persirengimo kambariai, toje vietoje ežero dugnas būtų išlygintas – atsirastų, nuolydis, kaip reikalauja paplūdimių normos“, – pasakojo Kauno miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Marija Stanikūnienė.

Anot pašnekovės, projektas jau yra paruoštas, statybos leidimas taip pat gautas. Tačiau pagrindinė kliūtis – lėšų trūkumas, tiesa, jų viliamasi kurių gauti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ar privačių investuotojų. Naujojo paplūdimio įrengimo sąmata – apie 4 mln. Lt. „Žiemą šiuo vandens telkiniu būtų galima naudotis kaip čiuožykla, nes paplūdimio aptarnavimui skirtose patalpose šaltuoju metų periodu galėtų puikiausiai veikti pačiūžų nuomos punktas, šilti persirengimo kambariai, daiktų saugykla. Vasarą gyventojai čia galėtų patekti ne tik viešuoju transportu ar savais automobiliais, bet ir atriedėję naujuoju dviračių taku“, – patrauklią naujojo paplūdimio viziją piešė M.Stanikūnienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Parašykite atsiliepimą apie 15min