Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 13d. 06:05

Moderniam paplūdimiui tetrūksta 4 milijonų

Įgyvendinus projektą, kuris preliminariai kainuotų 4 mln. litų, Lampėdžių ežeras žiemą galėtų virsti puikia čiuožykla.
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Įgyvendinus projektą, kuris preliminariai kainuotų 4 mln. litų, Lampėdžių ežeras žiemą galėtų virsti puikia čiuožykla.

Pirmadienis Savivaldybėje vykusiame pasitarime dėl Nemuno – Nevėžio draustinio specialiojo plano buvo prisiminta ir naujojo Lampėdžių paplūdimio vizija.

„Naujajam Lampėdžių paplūdimiui vieta jau numatyta – jis turėtų įsikurti tarp Raudondvario plento Ir Lampėdžių ežero. Šioje vietoje vasarą nestinga žmonių, tačiau ten nedirba gelbėtojai, nes oficialiai paplūdimys neįteisintas. Turime parengę puikų projektą, kuriame pagal paskutinius reikalavimus būtų viskas, ko reikia moderniam paplūdimiui: poilsio aikštelės, persirengimo kambariai, toje vietoje ežero dugnas būtų išlygintas – atsirastų, nuolydis, kaip reikalauja paplūdimių normos“, – pasakojo Kauno miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Marija Stanikūnienė.

Anot pašnekovės, projektas jau yra paruoštas, statybos leidimas taip pat gautas. Tačiau pagrindinė kliūtis – lėšų trūkumas, tiesa, jų viliamasi kurių gauti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ar privačių investuotojų. Naujojo paplūdimio įrengimo sąmata – apie 4 mln. Lt. „Žiemą šiuo vandens telkiniu būtų galima naudotis kaip čiuožykla, nes paplūdimio aptarnavimui skirtose patalpose šaltuoju metų periodu galėtų puikiausiai veikti pačiūžų nuomos punktas, šilti persirengimo kambariai, daiktų saugykla. Vasarą gyventojai čia galėtų patekti ne tik viešuoju transportu ar savais automobiliais, bet ir atriedėję naujuoju dviračių taku“, – patrauklią naujojo paplūdimio viziją piešė M.Stanikūnienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:21
00:03
03:14

RESTA 2019

Naviguok į ateitį

Sveikata

Jauskitės gražūs

Parašykite atsiliepimą apie 15min