Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 10d. 11:05

Moderniame miuzikle atgimė žinoma pasaka

Į sceną perkeltoje pasakoje „Dvylika brolių juodvarniais lakstančių“ dainuoja daug jaunų atlikėjų.
Organizatorių nuotr. / Į sceną perkeltoje pasakoje „Dvylika brolių juodvarniais lakstančių“ dainuoja daug jaunų atlikėjų.
Klaipėdiečiai sekmadienį Žvejų rūmuose turės progą pamatyti ir išgirsti lietuvišką miuziklą „Dvylika brolių juodvarniais lakstančių”.

Šią lietuvių liaudies pasaką į sceną perkėlė dainų autorė ir atlikėja, prodiuserė Laima Lapkauskaitė. „Idėja sukurti miuziklą pagal lietuvių liaudies pasaką sklandė jau seniai. Norisi, kad mūsų vaikai nepamirštų, kokie gražūs ir spalvingi tautos kūriniai. Šioje istorijoje daug veikėjų, daug veiksmo. Toks ir mūsų miuziklas – jaudinantis, spalvingas su daug įvairių dekoracijų ir atlikėjų kostiumų“, – sakė L.Lapkauskaitė.

Šis miuziklas – tai pasakos vaizdinis atkūrimas pasinaudojant moderniais šiuolaikiniais ritmais ir melodijomis. Pasakos scenos perteikiamos keturiose skirtingose scenografijose – Dvaras, Miškas, Uola, Karalienės rūmai.

Didžiąją dalį šio sceninio kūrinio muzikos ir tekstų sukūrė pati L.Lapkauskaitė. Miuzikle taip pat skamba Deivido Zvonkaus ir Andriaus Gružausko dainos.

Pagrindinį brolių juodvarnių sesers vaidmenį sukūrė grupės „Studentės“ lyderė, LNK projekto „Žvaigždžių duetai“ nugalėtoja Irūna. Karalaitį vaidina ir dainuoja muzikinių TV projektų dalyvis ir nugalėtojas Paulius Sinkevičius. Nuotaikingame spektaklyje kitus vaidmenis atlieka „Studentės“ Kristina (pamotė) ir Rūta (karalienė), grupė „Mokinukės“ (broliai juodvarniai), vaikų popchoras „O lia lia vaikai“ bei kiti jaunieji dainorėliai.

Miuziklas-pasaka „Dvylika brolių juodvarniais lakstančių“ – gruodžio 12 d., 16 val. Kultūros centre Žvejų rūmai.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 2 Miuziklas Teatras

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min