Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mokestis už šildymą žada ir leistis, ir kilti

Šildymas
Šiuo metu apskaičiuota šildymo kaina Klaipėdoje yra mažiausia Lietuvoje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Artėjantis šildymo sezonas pasižymės kainų pokyčiais.

Klaipėdiečiai, pradžiuginti, kad už šildymą mokės mažiausiai tarp visų Lietuvos miestų, jau spalį gali sulaukti „ūgtelėjusių“ sąskaitų.

Dabar paskaičiuota šildymo kaina – 8 proc. mažesnė nei ankstesnį mėnesį, ir siekia 16,77 ct/kw. Tačiau, pasak „Klaipėdos energijos“ Šilumos pardavimo ir rinkodaros departamento direktoriaus Virginijaus Zutkio, atsižvelgus į kuro kainas pasaulyje, tikėtina, kad spalį perskaičiavus kainą ji gali šoktelėti kokiais 3 proc.

Anot specialisto, naujoji tvarka, pagal kurią šilumos kaina bus perskaičiuojama kas mėnesį, atsižvelgus į dujų kainas, gyventojams taps aiškesnė nei ankstesnė sistema, kai perskaičiavimai vykdavo kartą per metus. „Anksčiau gyventojams kilo nemažai klausimų, kodėl degalinėje jie mato vienas kainas, o sąskaitose kitokias“, – aiškino V.Zutkis.

Vakar „Klaipėdos energijos“ specialistai tarėsi su daugiabučių bendrijų vadovais, kaip būtų galima šilumos tiekimą padaryti dar efektyvesnį.

Šiuo metu uostamiestyje modernizuota apie 20 proc. šilumos punktų tuose namuose, kur nėra įsteigtos bendrijos ir apie 50 proc. namuose, kur įkurdintos bendrijos.

V.Zutkis pripažino, kad finansinis sunkmetis modernizavimo procesą pristabdė. Šią vasarą modernizuota kur kas mažiau šilumos punktų nei pernai.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min