Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Moksleivių maitinimui bus skiriama daugiau pinigų

Mokyklinukų pietūs
LT nuotr. / Mokyklinukų pietūs
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus miesto savivaldybė, atsižvelgdama į socialiai remtinų mokinių skaičių ir šiems metams nemokamam maitinimui skirtus asignavimus iš tikslinių valstybės biudžeto lėšų bei išaugusias kai kurių maisto produktų kainas, planuoja nuo gegužės mėnesio padidinti šiuo metu esančias maitinimo normas: pietų – iki 4,0 Lt pradinukams ir iki 4,60 Lt vyresnių klasių mokiniams, pusryčių – iki 2,20 Lt pradinukams ir iki 2,60 Lt vyresnių klasių mokiniams.

Remiantis LR Socialinės paramos mokiniams įstatymu, teisę į nemokamus pietus turi tie moksleiviai, kurių vidutinės pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (525 Lt) dydžio; į nemokamus pusryčius ir nemokamus pietus – jeigu vidutinės pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį yra mažesnės kaip 1 valstybės remiamų pajamų (350 Lt) dydis. Balandžio mėnesį Lietuvos mokyklose nemokamai maitinama buvo apie 4700 mokinių, teigiama pranešime spaudai.

Šiuo metu galioja Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2008 m. rugpjūčio 28 d. įsakymu Nr.30-1722 nustatyta mokinių nemokamo maitinimo maisto produktams įsigyti vienos dienos kaina (įskaitant pirkimo pridėtinės vertės mokestį): pietums – 3,60 Lt, pusryčiams – 2 Lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Vaikas Savivaldybė
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min