Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Moksliniams tyrimams ir technologinei plėtrai skirta dar beveik 50 mln. Lt

Mikroskopas
VSAT nuotr. / Mikroskopas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Skelbiamas trečiasis kvietimas teikti paraiškas pagal Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų priemonę „Intelektas LT“. Šiuo kvietimu planuojama skirti 46,69 mln. Lt iš 2007–2013 m. ES struktūrinių fondų lėšų, skelbiama Ūkio ministerijos išplatintame pranešime spaudai.

„Tai puiki galimybė įmonėms, kurios siekia neatsilikti nuo pasaulinių tendencijų ir nori sukurti naujus produktus. Pasinaudojusios priemone „Intelektas LT“ įmonės galės atlikti unikalių produktų kūrimui reikalingus mokslinius tyrimus, kurių rezultatus pritaikiusios gamyboje padidins konkurencingumą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio rinkose“, – sako ūkio ministras Rimantas Žylius.
 
Pagal priemonę „Intelektas LT“ finansuojamos mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros veiklos. Finansavimas nėra numatytas su moksliniais tyrimais ir technologine plėtra susijusioms pradinėms investicijoms.

Paraiškas VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra priima iki 2012 m. sausio 31 d. Kvietimas gali būti sustabdytas anksčiau, kai bendra gautų paraiškų prašoma finansuoti suma 10 procentų viršija kvietime nurodytą sumą. Taip pat kvietimas stabdomas, kai dėl nepakankamo susidomėjimo šia priemone ir pateiktų paraiškų kiekio kyla abejonių, kad bus nepanaudotos priemonei numatytos lėšos.

Iš viso per du kvietimus pagal priemonę „Intelektas LT“ jau sudarytos 164 sutartys, kurių bendra vertė siekia beveik 154 mln. Lt.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min