Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mokytojai ir kolegijų dėstytojai kviečiami tobulintis Japonijoje

Švietimo ir mokslo ministerija
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Švietimo ir mokslo ministerija
Šaltinis: 15min
0
A A

Japonijos švietimo, kultūros, sporto, mokslo ir technologijų ministerija kviečia Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų mokytojus ir pedagogus rengiančių kolegijų dėstytojus teikti paraiškas dalyvauti profesinio tobulinimosi Japonijos aukštosiose mokyklose programoje.

Kandidatai dokumentus turėtų pateikti iki 2009 m. vasario 20 d. Švietimo ir mokslo ministerijos Pedagogų rengimo ir kvalifikacijos tobulinimo skyriui, praneša Švietimo ir mokslo ministerija.

Profesinio tobulinimosi kursai Japonijoje truks pusantrų metų – nuo 2009 m. spalio mėn. iki 2011 m. kovo mėn. Programos dalyviams bus sudaryta galimybė tobulinti kompetenciją pasirinkus specializuotus kursus. Paskaitos ir praktikumai vyks japonų kalba, todėl nemokantiems japonų kalbos bus organizuojami 6 mėnesių trukmės kursai. Kalbos kursų trukmė bus įskaitoma į bendrą profesinio tobulinimosi programos trukmę. Stipendininkams bus mokama mėnesinė stipendija, dengiamos registracijos, mokesčio už studijas, kelionės lėktuvu iš Lietuvos į studijų vietą ir atgal išlaidos.

Stipendiją Lietuvos mokytojui, norinčiam tobulintis Japonijos aukštosiose mokyklose, Japonijos vyriausybė skiria kasmet nuo 2004-ųjų.

Informacija apie konkursą (programos aprašas, paraiškos formos, kursų katalogas ir kt.) skelbiama Švietimo ir mokslo ministerijos interneto svetainės www.smm.lt.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min