TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Moterų paplūdimyje tyko iškrypėliai

Moterų paplūdimiuose tyko pavojus susidurti su iškrypėliais.
Ginos Kubiliūtės/15min.lt nuotr. / Moterų paplūdimiuose tyko pavojus susidurti su iškrypėliais.
Šaltinis: 15min
0
A A

Gražiai įdegti panorusios moterys bei merginos traukia į paplūdimį, o ten jų laukia ne tik nevaržomos saulės vonios, bet ir nuogo kūno pasiilgę vyrai.

Dažniausiai nenormalių polinkių turintys vyrai apsinuoginusias moteris stebi moterų paplūdimiuose, bet yra ir tokių, kurie dailiosios lyties atstoves persekioja ir bendrame paplūdimyje.

Moterys reaguoja skirtingai

Susidūrusios su iškrypėliu moterys reaguoja skirtingai. Vienos jų linkusios tokių įvykių nedramatizuoti. Tokios pozicijos laikosi ir iškrypėlio ataką patyrusi Irma: „Su tokiu iškrypėliu susidūriau prieš kokius trejus metus. Kartu su mama vaikščiojome pajūryje, kai sumąsčiau nueiti prie vandens nusiplauti rankų. Pakilusi pamačiau, kad už mamos nugaros vienas veikėjas linksminasi. Jis buvo gal už dešimties metrų, stovėjo visiškai nuogas. Nutariau nekreipti į jį dėmesio – maniau, jei atkreipsiu, tai jam bus tik smagiau“, – pasakoja mergina.

Vis dėlto Irma iškrypėliui įsišėlti neleido ir puolė gintis: „Nuėjau prie savo daiktų, išsitraukiau dujinį pistoletą ir šoviau tiesiai į jį. Ten buvo orinė kulka. Jis tiesiog pabėgo. Nedariau dramos iš šito įvykio – man apskritai tai gana juokinga, todėl nė neketinau kažkur kreiptis“, – sakė Irma.

Palangoje kasmet atostogaujanti vilnietė Aurelija nėra tokia atlaidi. Mergina šią vasarą taip pat susidūrė su iškrypėliu: „Kartu su mama nuėjome prie jūros, įsitaisėme kopose. Oras buvo vėsus, todėl sėdėjome su uždarais, šiltais megztiniais ir maudymosi kostiumėlio kelnaitėmis. Skaitydama knygą pajutau, kad kažkas ne taip. Pažvelgusi per petį pamačiau visiškai netoli už mūsų stovintį vyrą, laikantį savo lytinį organą. Labai išsigandau, tačiau mamai nieko nesakiau – nenorėjau gąsdinti. Kai atsisukau vėl, jo ten nebebuvo. Vėliau pastebėjome jį kitoje vietoje, už krūmo“, – pasakoja ji.

Aurelija tikina į policiją taip pat nesikreipusi, tačiau, priešingai nei Irma, ją iškrypėlis išgąsdino: „Pasijutau labai nemaloniai, sutrikau.“

Policija įsikiša retai

Nors nuo iškrypėlių kasmet nukenčia nemažai moterų, visgi į policiją jos linkusios nesikreipti. Pasak Palangos policijos viešosios tvarkos skyriaus viršininko Gintauto Pocevičiaus, tokių pranešimų apie iškrypėlius pasitaiko retai. „Jei man tenka galvoti, ar tokių buvo šią vasarą, tai jau parodo jų kiekį. Iš viso per metus į mus kreipiamasi dėl vieno, dviejų, galbūt trijų atvejų“, – tikina pareigūnas.

G.Pocevičiaus teigimu, nors gavus informacijos apie paplūdimyje pasirodžiusį iškrypėlį į iškvietimą reaguojama iškart, dažniausiai pažeidėjo ir pėdos jau būna atšalusios: „Atvykstame į nurodytą vietą, ieškome pažeidėjo pagal nukentėjusiųjų pasakojimus, apibūdinimus. Kadangi tokių nusiskundimų pasitaiko retai, tai ir sulaikymų skaičius dar mažesnis“, – aiškina pareigūnas. 

Vyro pasirodymas moterų paplūdimyje iškrypėliškais sumetimais pagal administracinio kodekso 174-ąjį straipsnį priskiriamas nedideliam chuliganizmui, užtraukiančiam baudą nuo 100 iki 300 litų arba administracinį areštą iki trisdešimties parų.   

Ne tik vyrai, bet ir moterys

Klaipėdos ambulatorinės klinikos „Nefrida“ gydytojas seksologas Pragiedrulis Velička teigia, kad tokie iškrypimai – toli gražu ne naujiena. „Tokie nukrypimai egzistuoja, jie žinomi nuo seno. Dar sovietmečiu buvo fiksuojami atvejai, kai iškrypėliai, pasiėmę žiūronus, stebėdavo kaimynų lytinius aktus. Čia, žinoma, šiek tiek kitaip, bet vėlgi tai – nenormalu“, – aiškina ekspertas.

Mediko teigimu, iškrypimai neatsiranda šiaip sau: „Matyt, jie ateina iš vaikystės – kažkas turėjo būti ne taip“, – priežasčių ieško seksologas. „Žinau ne vieną atvejį, kai vyrai pasirodo moterų paplūdimiuose apsinuoginę, jas išgąsdina, kartais net apiplėšia. Įdomu tai, kad toks elgesys būdingas ne tik vyrams, bet ir moterims.“

Paklaustas, kaip įvardinti tokius iškrypimus, P.Velička vėl mėgina rasti paaiškinimą: „Čia galima įžvelgti sąsajų su ekshibicionizmu, tačiau tokie nukrypimai niekada negali būti tiksliai ir vienareikšmiškai apibrėžti, į juos įeina daugelis faktorių. Reikia atsižvelgti į tai, kad kalba eina apie vasarą, kai į paplūdimius užplūsta žmonės, pagundų tada yra daug. Nuogas, apnuogintas kūnas visada jaudina kiekvieną vyrą ir paplūdimys tampa kur kas geriau už filmuotas medžiagas porno tinklalapiuose, vaizdo įrašuose. Tai tampa natūra, tikru vaizdu“, – svarsto ekspertas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min