Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mugė Klaipėdoje pranoko prekeivių lūkesčius

Teatro aikštė plyšo nuo prekeivių.
A.Kripaitės nuotr. / Teatro aikštė plyšo nuo prekeivių.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaziuko mugėje uostamiestyje jokiu sunkmečiu nekvepėjo: gražiu oru besidžiaugiantys prekeiviai tikino, nė nesitikėję, kad seksis taip puikiai.

Organizatoriai jau prieš savaitę prognozavo, kad mugė bus didžiausia istorijoje nuo pat jos atgaivinimo prieš aštuoniolika metų. Registruoti buvo tik didieji prekeiviai, o smulkieji amatininkai ėjo tiesiai į šventę.

Tokios gausios mugės nebuvo matę nė nuolatiniai Kaziuko pirkėjai.

Šeštadienio vidurdienį praeiti Teatro aikštę buvo sudėtinga. Gausu pirkėjų buvo ir Turgaus gatvėje, kurią taip pat užėmė amatininkai.

„Labai gerai sekas, dar niekada Klaipėdoje mugėje tiek žmonių nebuvo“, - teigė iš Tauragės su pintais krepšiais atvykęs Vytautas. Iš vytelių krepšelius pinantis vyras kitą savaitgalį ketino vykti į Kauną. Tačiau po sėkmingos prekybos uostamiestyje baiminasi, kad nebeturės ko pasiūlyti laikinosios sostinės gyventojams.

Riestainių ir meduolių pardavėjai iš Kauno tikino, kad šeštadieninė prekyba Klaipėdoje pranoko Vilniaus Kaziuką. Anot pardavėjo Giedriaus, vos spėjama suktis, o žmonės į mugę susirinko ne tik vienas į kitą paspoksoti.

Iš Palangos į Klaipėdą su vytintomis stintomis, rūkytomis skumbrėmis atvažiavęs Julius jau apie pietus nebeturėjo ko pasiūlyti mugės lankytojams. „Pasiseka kartais. Šiandien kaip tik tas kartas. Laukiu, kol papildymą atveš“, - sakė pardavėjas.

Kaziuko mugė Klaipėdoje, prasidėjusi šeštadienio rytą, tęsis iki sekmadienio pavakarės.

A.Kripaitės nuotr./`eatadienį Klaipėdoje aurmuliavo Kaziuko mugė.
A.Kripaitės nuotr./Šeštadienį Klaipėdoje šurmuliavo Kaziuko mugė.


 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min