TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Mums jau vieni!

15min naujienos
15min.lt nuotr. / 15min.lt logotipas
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugpjūčio 7 dieną sukanka lygiai metai, kai startavo portalas 15min.lt. Tada mažai kas tikėjo, kad jis ras savo vietą po saule – rinkoje karaliavo jau seniai įsitvirtinę kolegos. Todėl greitas įsiveržimas į populiariausių naujienų portalų šešetuką nustebino daugelį.

„Tokio pripažinimo nebūtume sulaukę, jei į rinką būtume atėję tokie patys, kaip iki šiol gyvavusios naujienų svetainės, – teigia portalo vyr. redaktorius Žilvinas Pekarskas. – Skaitytojai pirmiausia pamatė mūsų vizualinį išskirtinumą – dideles straipsnių antraštes, kokybiškas nuotraukas.“

Taip pat skaitytojai įvertino mūsų svetainės straipsnių stilių – naujienos juose pateiktos operatyviai, glaustai ir nešališkai. Didžiulio skaitytojų pripažinimo sulaukėme pasiūlę jiems galimybę tapti aktyviais svetainės kūrėjais. Portalo reporteriu gali tapti kiekvienas, to norintis.

Didžiulio skaitytojų pripažinimo sulaukėme pasiūlę jiems galimybę tapti aktyviais svetainės kūrėjais. Portalo reporteriu gali tapti kiekvienas, to norintis.Iš pradžių sužadinome skaitytojų susidomėjimą, pakviesdami fiksuoti eismo įvykius ar pažeidimus ir siųsti nuotraukas į rubriką „Fotopolicija“, vėliau skaitytojai aktyviai įsitraukė į smagius konkursus, tokius kaip „Mano augintinis“, „15min porelė“. Šios rubrikos skaitytojų aktyvumas buvo toks didelis, o temų ratas taip sparčiai plėtėsi, kad kilo poreikis visa tai susisteminti. Taip atsirado rubrika „Įkrauk žinių“, kurioje publikuojamos vien skaitytojų pateiktos operatyvios žinios apie tai, kas, jų nuomone, yra svarbu ir įdomu sužinoti visiems Lietuvos žmonėms.

Šiomis dienomis vėl nustebinome savo skaitytojus ir visus, besidominčius technologinėmis naujovėmis, – išmaniųjų telefonų „Apple iPhone“ bei muzikos grotuvų „Apple iPod Touch“ savininkai jau turi galimybę skaityti 15min.lt portalo naujienas savo aparato ekrane, būdami bet kurioje vietoje.

Bendrovė „Apple“ patvirtino specialiai mūsų portalui sukurtą programą – aplikaciją „15min“, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš internetinės parduotuvės „iTunes App Store“. Naujoji aplikacija puikiai pagelbės ir kuriant rubrikos „Įkrauk žinių“ turinį, mat dabar vos per kelias sekundes atsivertus šią skiltį telefone, galima įvykio vietoje padaryti nuotrauką, parašyti žinią ir iš karto išsiųsti redakcijai.

Šių metų gegužę „gemiusAudience“ atlikto tyrimo duomenimis, svetainės 15min.lt auditoriją sudaro daugiau kaip 380 tūkst. realių lankytojų. Palyginti su 2009 metų sausiu, bent vieną kartą per mėnesį svetainėje apsilankiusių žmonių skaičius išaugo 9 proc., o nuo 2008-ųjų spalio – beveik padvigubėjo.

Nuo metų pradžios 15min.lt puslapio peržiūrų skaičius pakilo 11 proc., o nuo 2008-ųjų rudens – išaugo net 4,7 karto ir šiuo metu siekia 7,1 mln. peržiūrų per mėnesį. Naujienų portale 15min.lt lankytojai vidutiniškai praleidžia 37 min. per mėnesį. Didžiausią portalo realių lankytojų auditoriją sudaro 18–34 metų žmonės, įgiję vidurinį ir aukštąjį išsilavinimą bei gaunantys didesnes pajamas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Gimtadienis 15min
Parašykite atsiliepimą apie 15min