TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Muzikiniame teatre – vėl sukilimas

A.Žigaitytė-Nekrošienė
E.Jankausko nuotr. / A.Žigaitytė-Nekrošienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovę Audronę Žigaitytę-Nekrošienę vėl sukilo darbuotojai.

Pirmadienį 120 teatro darbuotojų vienijanti profesinė sąjunga kreipėsi į kultūros ministrą Arūną Gelūną. Teatralai tikino esą sunerimą dėl besitęsiančių konfliktų su vadove ir kritiškos situacijos.

„Manome, kad teatro vadovė Audronė Nekrošienė, prisidengdama susiklosčiusiomis sudėtingomis ekonominėmis sąlygomis sąmoningai žlugdo Klaipėdos miesto muzikines-kultūrines tradicijas ir naikina Klaipėdos valstybinį muzikinį teatrą. Išryškėjusios vienašališkos, autoritarinės valdymo tendencijos sukelia nuolatinę priešpriešą tarp vadovės ir daugumos teatro darbuotojų, naikina kūrybinę atmosferą, kolektyvo motyvaciją kurti“, – teigiama išplatintame viešame laiške.

Neva dėl vienašališkai formuojamo teatro repertuaro, nepagrįsto darbuotojų atleidimo ir įdarbinimo, galimų viešųjų ir privačių interesų konfliktų, nesibaigiančio bylinėjimosi su teatro darbuotojais teismuose ir kt. A.Žigaitytės vadovavimas galutinai sužlugdytų teatrą.

Teatralai dar 2007-aisiais dėl situacijos kolektyve kreipėsi į tuometį Kultūros ministrą Joną Jučą. Jau tuomet pranešta apie kritinę situaciją teatre.

Šiomis dienomis baigiasi A.Žigaitytės kadencija Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre. Kultūros ministerija yra paskelbusi konkursą. Nors paraiškos į šį postą priimamos iki spalio 29 d., dar nė vienas prašymas negautas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min