Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Muzikinio teatro statybos užstrigo

Vėjas nuo Muzikinio teatro pastato plėšė tinką.
Ginos Kubiliūtės nuotr. / Apie tai, kad miestui reikia naujo Muzikinio teatro pastato, Klaipėdoje jau kalbama kelerius metus. Tačiau tai ir liko tik kalbos.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos valstybiniam muzikiniam teatrui dvejus metus niekaip nepaskiriamas sklypas.

Trečiadienį Klaipėdos miesto savivaldybės Strateginės plėtros komitete vėl nagrinėtas Klaipėdos muzikinio teatro naujojo pastato statybų klausimas.

Politikas Rimantas Cibauskas stebėjosi, kodėl per dvejus metus taip ir nepaskirtas teatrui sklypas, nors miesto strateginiame plane 2007–2013 metams vienas iš numatytų planų – naujas Muzikinio teatro pastatas. Tačiau iki šiolei niekas nepadaryta. Numatyta naująjį teatrą statyti Danės skvere, tačiau sklypas vis dar teatrui nepasikirtas.

„Nuo 2007-ųjų jau praėjo dveji metai. Baigiasi 2009–ieji, tačiau nieko nepadaryta. O šiandien mes stebime, kaip Kretingoje atidaroma moderni teatro salė. Periferija mus smarkiai lenkia“, – stebėjosi R.Cibauskas. Anot teatro vadovės Audronės Nekrošienės, būtų galima pateikti naujojo teatro pastato statybų klausimą Vyriausybės strateginiam komitetui. Bet kol nėra paskirtas sklypas, jis esą šio projekto nė nesvarstys.

„Manęs vis klausia, kaip galima statyti naują teatrą krizės metais. Tačiau kaip tik tokiu metu būtina analizuoti įvairius šaltinius“, – sakė vadovė. Turint sklypą būtų galima kreiptis ir į įvairius fondus statyboms finansuoti.

Tačiau vietos politikai pasigenda akivaizdžios teatro steigėjos – Kultūros ministerijos – pozicijos dėl naujojo teatro. „Mums reikia ryškios jų nuomonės – statom ar ne naują pastatą“, – sakė Strateginės plėtros komiteto narys Benediktas Petrauskas.

Naujojo teatro statybų klausimus ketinama nagrinėti ir spalio 22 dieną Klaipėdoje vyksiančiame išvažiuojamajame Vyriausybės posėdyje.

 

 

 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min