Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Muzikinis teatras sezoną pasitiks su žanrų įvairove

Ir šį sezoną žiūrovams bus rodomi populiarumo susilaukę scenos veikalai, tokie kaip G.Kuprevičiaus „Veronika“ ar A.Kučinsko „Bulvinė pasaka“.
Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro nuotr. / Ir šį sezoną žiūrovams bus rodomi populiarumo susilaukę scenos veikalai, tokie kaip G.Kuprevičiaus „Veronika“ ar A.Kučinsko „Bulvinė pasaka“.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras naujajam sezonui rengia kelias visiškai skirtingų žanrų premjeras.

24-ąjį sezoną teatras pradės rugsėjo 17 d. ir išsyk premjera – teatro vadovės, kompozitorės Audronės Žigaitytės 3 veiksmų opera-fantasmagorija „Frank'Einstainas – XXI amžius“. Pagrindinius vaidmenis šiame spektaklyje atliks Rafailas Karpis, Andrejus Kalinovas, Tadas Girininkas, Šarūnas Juškevičius ir kiti.

Naujasis sezonas, anot A.Žigaitytės, bus skirtas lietuviškos profesinės operos 90-mečiui. Į sceną sugrįš G.Verdi „Rigoletas“ italų kalba. Žiūrovai išvys kiek netikėtą šios operos koncertinę versiją.

Pavasarį publikos laukia ir G.Puccini „Toska“ – taip pat koncertinis variantas. Dėl vaidmens „Toskoje“ Mindaugas Rojus ketina išvykti pasitobulinti vokalo į kursus užsienyje. Pasitinkant Naujuosius metus scenoje vėl sužibės atnaujinta G.Verdi „Traviata“.

Lapkritį organizuojama antrasis festivalis „Opera-LT“ žvilgsnį nukreipsiantis į lietuviškąsias operas. Šiam festivaliui staigmenų ruošia ir Naujosios operos akcija.

Mažiesiems žiūrovams ruošiama nauja B.Pavlovskio „Snieguolė ir septyni nykštukai“.
Pavasarį laukiama dar vienos premjeros – F.Loesser miuziklo „Kur Čarlis?“. Deja, šį sezoną žiūrovai nebeišvys tokių veikalų kaip „Smuikininkas ant stogo“ ar „Balius Savojoje“.

Ir šį sezoną teatras rengiasi įspūdingiems rečitaliams – Virgilijaus Noreikos ir Almu Švilpa.
Teatrui nepratęsus sutarties su vyriausiuoju dirigentu Vytautu Lukočiumi, Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre kurį laiką nebus ir vyriausiojo dirigento. Orkestrui pasikeisdami diriguos Modestas Barkauskas, Dainius Povilionis, latvis Normundas Vaicis.

Šį sezoną siūloma kur kas lankstesnė bilietų įsigijimo tvarka – raginama bilietais į teatrą pasirūpinti iš anksto ir šitaip sutaupyti.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min