Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 10 12, 15:07

N.Puteikis: pralaimėtojų lygoje sugebėjome būti lyderiais

Su tautininkais susijungusios Centro partijos pralaimėjimo daugiamandatėje apygardoje jos lyderis Naglis Puteikis nelaiko nesėkme ir sako besitikėjęs panašaus rezultato.
Naglis Puteikis
Naglis Puteikis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Tarp pralaimėjusių atrodome geriausiai, mūsų procentas didžiausias. (...) Net būdami visiški nykštukai, su visiškai mažom pajamom sugebėjome pralaimėtojų lygoje būti lyderiais“, – BNS pareiškė N.Puteikis ir prisipažino prognozavęs, kad partija gaus 2,8 proc. balsų.

„Padėkokime Aukščiausiojo Teismo teisėjams, kurie Darbo partijai davė 10 mln. eurų rinkimams (...) Mums buvo 50 kartų mažesnės galimybės. Žmonės pasirinko tą dantų pastą, kurią labiausiai reklamavo ekranuose“, – pridūrė partijos, rinkimuose likusios devintoje vietoje iš 17, lyderis N.Puteikis.

Pasak jo, dėl partijos nesėkmės ji nesugrius: „Niekas nesikeičia, nes toliau viešinsime žmonėms korupcijos atvejus“.

Mums buvo 50 kartų mažesnės galimybės. Žmonės pasirinko tą dantų pastą, kurią labiausiai reklamavo ekranuose.

Paklaustas, ką jis veiks po tokių nesėkmingų rinkimų, N.Puteikis teigė, kad partija leis mėnesinį laikraštį ir žmonėms aiškins, kad išsirinko „biudžeto vagis ir didžiąją korupciją“, o jis pats ketina būti to leidinio redaktoriumi.

Jis nemano, kad dėl nesėkmingų rinkimų turi keistis partijos vadovybė. „Nemanau. Ar aš ką nors blogai dariau?“ – klausė dvi su puse kadencijos parlamentaru dirbęs N.Puteikis.

Jis taip pat pabrėžė, kad kol kas rinkimų partija neanalizuos, nes nesą laiko: „Reikia remti vienintelį partijos kandidatą, patekusį į antrą turą“.

Telšių apygardoje antrame ture su „darbiečiu“ Valentinu Bukausku kovos Centro partijos- tautininkų atstovas Algirdas Bacevičius.

Apibendrindamas rinkimų rezultatus, N.Puteikis teigė, kad šiuos rinkimus laimėjo žmonės, kurie „nori daugybės laisvių, bet nenori įsipareigojimų“.

Centro partijos vadovas uostamiesčio Danės apygardoje liko ketvirtas, surinkęs 10,53 proc. balsų. N.Puteikis prarado ir lyderio pozicijas partijos sąraše – rinkėjai jį nuleido iš pirmos į antrąją. Centro partija daugiamandatėje apygardoje surinkusi 2,28 proc. liko už brūkšnio ir mandatų neiškovojo.

N.Puteikis trumpai Seimo nariu buvo 1997 metais bei 2012-2016 metų ir 2016-2020 metų kadencijose.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min