Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2010 gruodžio 20d. 15:38

N.Venckienė pareikalavo nušalinti visą Kėdainių rajono apylinkės teismą, turėjusį nuspręsti D.Kedžio ir L.Stankūnaitės dukros likimą

Neringa Venckienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Neringa Venckienė

Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukrelę globojanti Neringa Venckienė vėl sustabdė mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo bylos nagrinėjimą. Šįkart teisėja pareiškė nušalinimą visam Kėdainių rajono apylinkės teismui. Šį klausimą turės spręsti Panevėžio apygardos teismas.

Pirmadienį Kėdainių rajono apylinkės teismo pirmininkas Vitalijus Kondratjevas, bandydamas pradėti nagrinėti civilinę bylą dėl D.Kedžio ir L.Stankūnaitės dukrelės gyvenamosios vietos nustatymo,  vėl sulaukė trukdžių. Šįkart mažametės mergaitės globėja N.Venckienė pareikalavo sustabdyti šios bylos nagrinėjimą, kol bus galutinai baigta pedofilijos byla.

„Teismas šį prašymą atmetė. Teismas nemano, kad šios bylos nagrinėjimas turi tiesioginių sąsajų su bylomis, nagrinėjamomis Panevėžio mieste. Jeigu ten įtakos turėjo tai, ar bus pareikšti įtarimai L.Stankūnaitei, ar nebus, tai buvo logiška mąstyti, kad tai yra svarbu ir šioje byloje. Visais kitais atvejais kitos dvi bylos tikrai nedaro įtakos šitai bylai“, – viešai jau ne kartą išsakytus argumentus pakartojo V.Kondratjevas.

Sulaukusi tokio atsakymo, N.Venckienė pareiškė nušalinimą visiems Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjams. Šį klausimą spręs Panevėžio apygardos teismas.

„Tikrai nesiimu prognozuoti“, – Kėdainių rajono apylinkės teismo pirmininkas V.Kondratjevas nesiryžo spėti, kada jo paties ir kolegų nušalinimo klausimo imsis Panevėžio apygardos teismas.

15min.lt primena, kad prieš daugiau nei mėnesį vykusio parengiamojo teismo posėdžio metu N.Venckienė reikalavo nušalinti  V.Kondratjevą, tačiau šis prašymas buvo atmestas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min