Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Naftos grupės“ padarytą žalą „Klaipėdos nafta“ vertina 42,6 mln. litų

„Klaipėdos naftos“ vadovas Rokas Masiulis.
Irmos Ozturhan nuotr. / „Klaipėdos naftos“ vadovas Rokas Masiulis teigė, kad dės visas pastangas, jog būtų atgauta padaryta žala visiems bendrovės akcininkams.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antradienį „Klaipėdos nafta“ pareiškė priešieškinį bendrovei „Naftos grupė“, siekdama patirtų nuostolių atlyginimo. Bendra „Naftos grupei“ teikiama priešieškinio reikalavimo suma – daugiau nei 42 mln. litų, teigia „Klaipėdos naftos“ atstovai.

Atlikus 2004 gruodžio 22 d. tarp „Klaipėdos naftos“ ir „Naftos grupės“ ne rinkos sąlygomis sudarytos paslaugų teikimo sutarties bei jos įtakos „Klaipėdos naftos“ veiklos laikotarpiu nuo 2005 m. sausio mėn. iki 2010 m. gegužės mėn. rezultatams įvertinimą, buvo nustatyta, kad dėl šios sutarties AB „Klaipėdos nafta“ galėjo patirti daugiau nei 42 mln. litų nuostolių.

„Vienareikšmiškai galima pasakyti, jog buvusi sutartis su „Naftos grupe“ buvo ydinga ir nenaudinga ne tik dėl negautų pajamų, bet ir dėl to, jog sutartis buvo naudingesnė „Naftos grupei“, kuriai buvo suteikta išskirtinė teisė krauti vakuuminį gazolį, tokiu būdu apribojant mūsų bendrovės teisę tiesiogiai teikti šią paslaugą ir gauti geresnes ekonomines sąlygas“, – sakė „Klaipėdos naftos“ generalinis direktorius Rokas Masiulis.

Anot jo, atliktas nuo 2004 m. pastarosios sutarties įvertinimas ir nuostolių paskaičiavimas parodo, kiek lėšų dėl vienos neskaidrios sutarties negavo valstybės valdoma įmonė.

Kaip informavo bendrovės vadovas, „Klaipėdos naftos“ vadovybė dės visas pastangas, kad būtų atgauta padaryta žala visiems bendrovės akcininkams, tiek mažiesiems, tiek valstybei.

Šių metų balandžio 5 d. „Naftos grupė“ pareiškė ieškinį „Klaipėdos naftai“ 17 mln. Lt sumai dėl tariamai patirtų nuostolių atlyginimo, su kuriuo „Klaipėdos nafta“ nesutinka.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min