Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Naktigonių“ vakaras su eilėmis ir dainomis

Domantas Ražauskas
Organizatorių nuotr. / Domantas Razauskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmadienio vakarą literatūros ir muzikos „Naktigonių 2010“ scenoje pirmą kartą Klaipėdoje rengiamas autorinis Domanto Razausko eilių ir dainų vakaras „Vėjas prie lūpų“.

Domantas Razauskas – dainų autorius ir atlikėjas, poetas, gitaristas, kompozitorius. Dešimtmetį muzikuojantis vyras yra parašęs apie 150 dainų ir visoms joms tekstus sukūrė pats. 2008-aisiais jis tapo pirmuoju tarptautinio dainuojamosios poezijos festivalio „Tai – Aš“ pagrindinio prizo – Vytauto Kernagio vardo gitaros – laureatu.

„Niekada nebūna taip, kad atsisėdi ir galvoji – dabar štai parašysiu eilėraštį. Viskas tiesiog auga. Dažnai nutinka taip, jog parašai tekstą ir jauti, kad jam kai ko trūksta. Jis gali gulėti stalčiuje metus arba būti išspausdintas kaip eilėraštis, bet vieną dieną nejučia prisėdi prie jo ir imi dainuoti, tada supranti, jog jam tiesiog trūko muzikos, jis laukė savo laiko, kada galės suskambėti kaip daina“, – yra sakęs D.Razauskas.
 

Šiltai apie kolegą yra atsiliepęs poetas Rimvydas Stankevičius. „Jo tyliai (tačiau ne dėl baikštumo) ringuojančioje poezijoje juntami Algimanto Mackaus poezijos, Boriso Grebenščikovo dainuojamosios lyrikos, lietuvių tautosakos, mitologijos semantikos bei melodikos atgarsiai. Tačiau nedvejojant einama savo poetinio balso link“, – sakė poetas.

D.Razausko autorinis vakaras „Vėjas prie lūpų“ pirmadienį 20 val. vyks Klaipėdos „Švyturio menų doke“ (įėjimas iš Šiaurės rago).

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min