Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naktinių pramogų metu buvo galima išmokti ir pilvo šokio

Šokiai prie M.Žilinsko galerijos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Renginio akimirkos
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nuo šeštadienio 20 valandos iki sekmadienio 6 valandos ryto vyko renginiai „Kauno naktys. Jaunimo iniciatyvinė grupė „Idėja Kaunui“ kultūros išsiilgusiems ir jos mylėtojams pristatė jau tradicija tampančią naktinę programą. Viso renginyje apsilankė per 50 tūkst.žiūrovų.

Naktinės kultūrinės programos metu Kauno padangę raižė reginys „Šviesolaidžio alėja“, kurio metu buvo galima stebėti šviesų projekcijas

Lietuvos ir įvairiausių užsienio šalių režisieriai ir studentai bei moksleiviai pristatė savo sukurtus animacinius filmus prie Kauno kino teatro „Romuva“, prie M. Žilinsko galerijos ir Rotušės aikštėje.

Lankytojus žavėjo ir modernaus šokio, susipynusio su akordeonu bei lėliu teatru, spektaklis „Be nieko“, pilvo šokių ir arabiškų galvos apdangalų ryšimo pamokos.

Kauną žadino „saksofono ir gitaros improvizacija“ ir „pianino revoliucija“.

Pasirodė jaunimo grupės „Candee Train“, „Kaunas poezijoje su Žilvinu Vilgeliu ir grupe“, „Attitude“, „I-Jam“ ir kitos, parengusios programas, kurios vyks prie restorano „Miesto sodas“.

Veikė interaktyvios dirbtuvėlės, visą naktį buvo atviri Lietuvos Respublikos Prezidentūros Kaune, Povilo Stulgos Lietuvių liaudies muzikos instrumentų, Ryšių istorijos muziejai, Keramikos muziejus, Lietuvos sporto muziejus, Muziejus Perkūno namas ir Kauno miesto muziejus.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min