Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Narai Kuršių mariose apvirtusioje jachtoje aptiko ir iškėlė moters kūną

Valstybinė priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba
Nojaus nuotr. / Valstybinė priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Kuršių mariose apvirtus jachtai, ant kojų sukeltos specialiosios tarnybos. Žvejams pavyko išgelbėti du vyrus, tačiau nebuvo rasta laivu plaukusi 61-erių moteris. Ketvirtadienį jos paieškos buvo tęsiamos nuo ankstaus ryto. Prieš vidurdienį narams pavyko aptikti jos kūną.

Atnaujinta 13.17 val.: Į Uostadvarį pargabentas žuvusiosios kūnas. Prie nuskendusios jachtos apsaugai lieka pasieniečių laivas „Madeleine“, šalia yra greitaeigis VSAT kateris „Boomeranger“. Su jachtos paskendimu susijusias aplinkybes aiškinasi ikiteisminį tyrimą atliekanti Šilutės policija. 15min.lt žiniomis, žuvusiosios kūnas jau išvežtas.

Atnaujinta 11.44 val.: Moters kūnas pasieniečių skuteriu „Boomeranger“ gabenamas į Uostadvarį. VSAT laivais į Uostadvarį taip pat grįžta pasieniečių vadas R.Požėla ir narai. 

Nojaus nuotr./Valstybinė priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba
Nojaus nuotr./Valstybinė priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba

Atnaujinta 11.39 val.: Nelaimės vietoje esantis pasieniečių vadas R.Požėla nuoširdžiai dėkoja policijos rinktinei „Aras“, ugniagesiams gelbėtojams, KJP jūrų gelbėjimo koordinavimo centrui, Klaipėdos universitetui, Šilutės policijai, kariškiams, VSAT Pakrančių apsaugos ir Aviacijos rinktinėms bei visiems kitiems, prisidėjusiems vykdant paieškos ir gelbėjimo darbus ir suteikusiems pagalbą aiškinantis tragedijos aplinkybes.

Atnaujinta 11.32 val.: VSAT vadas R.Požėla telefonu iš įvykio vietos susisiekė su 61-erių marijampolietės artimaisiais ir visų pasieniečių vardu pareiškė užuojautą dėl tragedijos.

Atnaujinta 11.20 val.: Narai jachtoje aptiko moters kūną. Pradedami iškėlimo darbai. Jos kūną, 15min.lt žiniomis, ištraukė Klaipėdos gelbėtojų tarnybos narai.

Atnaujinta 10.57 val.: „Aro“ ir ugniagesių gelbėtojų narai neria po vandeniu.

Atnaujinta 10.55 val.: Laivas „Baltic 95“ priplaukia prie nuskendusios jachtos, kur nuo trečiadienio budi pasieniečių laivo „Madeleine“ įgula. Netrukus narai pradės jachtos apžiūrą.

Atnaujinta 10.26 val.: Pasieniečių vykdomi darbai nuolat derinami su KJP jūrų gelbėjimo koordinavimo centru.

Atnaujinta 10.19 val.: Sąlygos paieškai po vandeniu kaip ir trečiadienį nebus palankios – šiuo metu bangavimas nelaimės vietoje siekia apie 1,2 metro, vėjo stiprumas apie 10 metrų per sekundę.

Atnaujinta 10.07 val.: Iš Uostadvario laivu „Baltic 95“ į nelaimės vietą išvyksta VSAT vadas R.Požėla, keturi narai iš „Aro“ bei keturi ugniagesių gelbėtojų narai.

Atnaujinta 10.04 val.: VSAT atstovai trečiadienį po nelaimės buvo susisiekę su dingusiosios dukra, o ketvirtadienį ryte jai paskambino pasieniečių vadas R.Požėla. Buvo informuota, kokia yra situacija, kokie darbai buvo atlikti ir kokie numatomi. VSAT vadovybė artimuosius ir toliau nuolat informuos apie visus pasieniečių veiksmus ieškant 61-erių marijampolietės.

Atnaujinta 8.42 val.: Į Uostadvarį vyksta VSAT vadas Renatas Požėla, „Aro“ ir ugniagesių gelbėtojų narai. Planuojama, kad jie netrukus VSAT Pagėgių rinktinės laivu „Baltic 95“ vėl išplauks į marias, kur yra nuskendusi jachta. Čia bus atnaujinta paieška po vandeniu.

Tuo metu Šilutės policijos komisariate vykdomas trečiadienį pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl be žinios dingusio asmens.

Ketvirtadienio ankstų rytą Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) pranešė, kad pasieniečių skuterio „Boomeranger“ įgula pradeda paiešką Kuršių marių pakrantės ruože. Šios plaukiojimo priemonės maža grimzlė leidžia priplaukti arti marių kranto.

Trečiadienį pasieniečiai iš sraigtasparnio termovizorine įranga išžvalgė visą Kuršių marių ir jų pakrantės plotą, kur atsižvelgiant į vėjo kryptį bei kitas aplinkybes galėjo būti dingusios moters kūnas. Jis nerastas. Toliau vykdyti paiešką iš oro tuo metu buvo nebetikslinga. „Eurocopter 135“ įgula grįžo į VSAT Aviacijos bazę Paluknyje (Trakų raj.).

Remiantis Šilutės rajono policijos komisariato duomenimis, Kuršių mariose ieškoma moteris yra 61 metų amžiaus Marijampolės gyventoja V.B.  Daugiau apie šios moters paiešką skaitykite čia.

VIDEO: Per jachtos avariją dingusios moters paieška Kuršių mariose
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min