Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

NATO kariai Šiaulių kūdikių namams padovanojo pavėsinę

NATO kariai Šiaulių kūdikių namams padovanojo pavėsinę
Alvydo Januševičiaus nuotr. / NATO kariai Šiaulių kūdikių namams padovanojo pavėsinę
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jungtinės Karalystės Karališkųjų oro pajėgų kariai Šiaulių kūdikių namuose pastatė pavėsinę. Po stogu yra keli į smėlio dėžes panašūs skyriai. Vienuose jų – spalvoti plastikiniai kamuoliukai, kituose – smėlis, akmenukai, medžio drožlės. Čia daugiausia žais vaikai iki 2,5 metų, kuriems labai svarbus pasaulio pažinimas per lytėjimą ir spalvas.

NATO oro policijos misiją atliekantys Jungtinės Karalystės Karališkųjų oro pajėgų kariai Šiaulių kūdikių namuose pastatė pavėsinę. Pinigų jai įrengti gavo ne tik iš rėmėjų, bet ir prisidėjo savomis lėšomis. Dalis pinigų buvo paaukota per karių kepsnių popietes. Dalis – nuvežus į surinkimo punktą įvairias antrines atliekas.

NATO misiją atliekantys kariai teigia, kad tokiu veiksmu jie norėjo save įamžinti Šiauliuose. Karinė misija yra svarbi, tačiau dažnai lieka nepastebima. Kilnus darbas – puikus paminklas tam, jog kariai čia buvo.

Seržantas Simonas Willisas teigia, kad prie pavėsinės prisidėjo ir savo lėšomis, ir savo jėgomis. Jo žodžiais, didžiausia laimė ir gyvenimo prasmė yra matyti, kaip mažiems vaikams yra suteikiamas džiaugsmas.

Alvydo Januševičiaus nuotr./Seržantas Simonas Willisas NATO kariai Šiaulių kūdikių namams padovanojo pavėsinę
Alvydo Januševičiaus nuotr./Seržantas Simonas Willisas, NATO kariai Šiaulių kūdikių namams padovanojo pavėsinę

Kūdikių namų darbuotojai sako jaučiantys nuolatinį NATO karių palaikymą. Vaikai karių laukia labiau nei jų atnešamų dovanų. NATO kariškiai skiria įvairią paramą Šiaulių kūdikių namams jau ilgiau nei dešimtmetį.

Reikia pastebėti, kad pavėsinė yra Didžiosios Britanijos vėliavos spalvų. Mažieji kūdikių namų gyventojai to nesureikšmina, tačiau NATO kariams tai labai svarbus ir prasmingas ženklas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min