Tiesiogiai
15min be reklamos
2022 12 05, 15:59

NATO naikintuvai per savaitę keturis kartus lydėjo Rusijos orlaivius

Praėjusią savaitę NATO oro policijos misiją Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai keturis kartus kilo lydėti skrydžio taisykles tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros pažeidusių Rusijos orlaivių, pirmadienį pranešė Krašto apsaugos ministerija.
NATO naikintuvai
NATO naikintuvai / Lenkijos krašto apsaugos ministerijos nuotr.
Temos: 2 NATO Rusija

Antradienį NATO oro policijos naikintuvai atpažino ir palydėjo Rusijos orlaivį AN-26, skridusį tarptautine oro erdve iš Kaliningrado srities į pagrindinę Rusijos dalį.

Ketvirtadienį NATO naikintuvai kilo atpažinti ir lydėti Rusijos žvalgybos lėktuvą IL-20, skridusį iš Rusijos pagrindinės dalies į Kaliningrado sritį.

Penktadienį NATO naikintuvai palydėjo Rusijos orlaivį IL-20, skridusį tarptautine oro erdve iš Kaliningrado srities ir grįžusį atgal.

Šeštadienį NATO oro policijos naikintuvai kilo atpažinti ir lydėti Rusijos naikintuvą SU-27P, skridusį tarptautine oro erdve iš Rusijos pagrindinės dalies į Kaliningrado sritį.

Dalis orlaivių skrido be įjungto radiolokacinio atsakiklio, be skrydžio plano, kai kurie jų nepalaikė ryšio su radijo ryšio su skrydžių valdymo centru.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min