Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nauja kova – dėl D.Kedžio turto

Dėl D.Kedžio dukrelės globos vykstantį teismų maratoną artimiausiu metu papildys ir teisminiai ginčai dėl teisių į velionio paliktą turtą
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Dėl D.Kedžio dukrelės globos vykstantį teismų maratoną artimiausiu metu papildys ir teisminiai ginčai dėl teisių į velionio paliktą turtą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Tarp Laimutės Stankūnaitės ir Neringos Venckienės vykstanti kova dėl Drąsiaus Kedžio dukrelės globos įgavo materialų skonį – ir mergaitės motina, ir laikinoji jos globėja siekia valdyti velionio paliktą turtą.

Prieš tris mėnesius radus mįslingomis aplinkybėmis mirusio D.Kedžio kūną, tapo aišku, kad viso jo turto paveldėtoja taps mažametė jo dukra. Susigrąžinti jos globą siekianti L.Stankūnaitė kreipėsi į  teismą ir pareiškė ketinimus valdyti visą D.Kedžio paliktą turtą iki tol, kol jų dukra sulauks 18 metų.

Analogiškus žygius prieš beveik dvi savaites pradėjo ir laikinoji D.Kedžio dukros globėja N.Venckienė, kuri siekia leidimo nepilnametės vardu priimti brolio palikimą.

Nei su valstybės saugoma L.Stankūnaite, nei su jos interesams atstovaujančia advokate Loreta Kraujutaitiene susisiekti ir jų komentarų šiuo klausimu išgirsti nepavyko. Tuo tarpu N.Venckienės vyras Aidas Venckus patikino, jog jo žmona, siekdama užtikrinti globotinės teises, į notarą kreiptis privalėjo.

„Mano žmona nesiekia tapti turto paveldėtoja, kadangi a.a. Drąsiaus Kedžio turto vienintelė paveldėtoja yra jo dukra. Ji, kaip įstatyminė jos globėja, privalo užtikrinti jos teises ir atlikti tam tikras procedūras, kad palikimas mergaitės vardu būtų priimtas“, – kalbėjo advokatas.

A.Venckus, paprašytas įvertinti L.Stankūnaitės siekį iki jos dukrelės pilnametystės valdyti D.Kedžio paliktą turtą, nuo komentarų susilaikė. Teisininkas pabrėžė, jog moteris, kaip D.Kedžio dukros motina, į velionio turtą jokių tiesioginių teisių neturi.

Kokio dydžio buvo D.Kedžio užgyventas turtas ir ar jis išvis ką nors paliko, kol kas neaišku. Viešojoje erdvėje buvo pasigirdusių velionio krikšto motinos Audronės Skučienės kalbų, kad jos sūnėnas jokio turto nepaliko išvis. A.Venckus, paklaustas apie palikimo dydį, buvo nekalbus: „Neįvardysiu. Nesidomiu tokiais dalykais. Čia ne mano reikalas.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min