Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nauja „Pamišėlio užrašų“ versija

Pamišėlio užrašai
Pamišėlio užrašai
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kauno valstybiniame lėlių teatre šįvakar lėlės pakeis vieno aktoriaus solo.

Renginių ciklo „Teatro fantomas“ svečias – Vainius Sodeika ir jo režisūrinis debiutas „Pamišėlio užrašai“, sukurtas pagal to paties pavadinimo Nikolajaus Gogolio apsakymą.

Daugiau nei prieš 20 metų Kauno valstybiniame dramos teatre Gyčio Padegimo režisuoti, o Valentino Masalskio įkūnyti „Pamišėlio užrašai“, nuolat sulaukdavo anšlagų. Ar tokio paties pasisekimo sulauks kūrinį naujam gyvenimui prikėlęs debiutantas V.Sodeika, kol kas neaišku. Tačiau jo interpretacija jau sulaukė susidomėjimo. V.Sodeika – kauniečiams puikiai pažįstamo režisieriaus ir ne vienerius metus Kauno valstybinio dramos teatro vadovu dirbusio Gintaro Varno auklėtinis. Vadovo skatinamas jis ryžosi debiutuoti ne tik kaip monospektaklio aktorius, bet nėrė ir į režisūros vandenis.

„Kiekvienas žmogus turi teisę į savo versiją to, ką mato, ką girdi, su kuo susiduria. Jo versija gali labai skirtis nuo visuotinai priimtos. Bet, jei jis ją turi, tai jau svarbu. Toliau – mūsų požiūrio reikalas: ar mes jį priimam tokį, koks jis yra, ar ne. Dažniausiai aplinka kitokių nepriima, laiko nesveikais, žlugdo. Kai kam jie – ligoniai, tačiau kitiems – genijai“, – apie spektaklį sakė jo autorius.

Monospektaklio „Pamišėlio užrašai“ pradžia 19 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min