Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 8d. 22:45

Naujakurių tvenkinys Rokiškyje tvindo kaimynus

Tvenkinys
www.grokiskis.lt nuotr. / Tvenkinys

Į redakciją kreipėsi „Gimtojo...“ skaitytoja (pavardė redakcijai žinoma), ir piktinosi Rokiškio Juodupės gyventojų elgesiu: Alyvų gatvės sklype naujakuriai išsikasė tvenkinį, o šis ėmė ir užtvindė gretimus sklypus.

„Nesvarbu, kad kaimyno eglutės pūva, šiltnamiai skęsta ir rūsiai apsemti. Tvenkinys iškastas dar pernai, o problema nesprendžiama, situacija dar pablogėjo, kai prasidėjo pavasario polaidis. Sklypo savininkai susirūpino tik tuomet, kai situacija buvo paviešinta socialiniuose tinkluose“, – pasakoja skaitytoja.

„Problemą žinau, savininkas stipriai persistengė, trečiadienį buvau su juo susisiekęs, žmogus nenoriai eina į kalbas. Kasant tvenkinį padaryta daugybė pažeidimų, užtvindyti kaimynai, lietaus kanalizacijos griovelis ir sklypai šalia. Nors savininkas planuoja viską tvarkyti, kada tai įvyks, negaliu pasakyti“, – situaciją komentavo Juodupės seniūnas Valdas Adomonis.

Užtvindytų Juodupės sklypų problema pasiekė ir rajono merą Ramūną Godeliauską: „Seniūnui duota užduotis įvertinti situaciją ir surinkti pirminius dokumentus. Tikiuosi, problema bus įspręsta kuo greičiau.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Gimtasis Rokiškis“
Komentarai
Temos: 2 Rokiškis Statybos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu
Ypatingos

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min