Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujame festivalyje - ypatingas dėmesys menui

Pirmąkart rengiamas festivalis vyks nuostabios gamtos apsuptame Žeimių dvare.
Organizatorių nuotr. / Pirmąkart rengiamas festivalis vyks nuostabios gamtos apsuptame Žeimių dvare.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Visą artėjantį savaitgalį netoli Kauno esančiame Žeimių dvare „Meno duobės“ ir „Menų centro“ savanoriai pristatys festivalį, pavadintą „Ošia“.

Anot jo rengėjų, pagrindinis festivalio tikslas – sukurti trijų dienų programą, kurioje pagrindiniai akcentuojami renginiai ir veiklos būtų susijusios ne vien su pramogomis bei pasilinksminimu, kaip tai daro daugelis Lietuvoje vykstančių festivalių. „Sieksime šiek tiek pakoreguoti modelį, kuris didžiausią dėmesį skiria muzikai, o visas kitas meno kryptis palieka nuošalyje, tik kaip priedus pramoginei dienos programai. Festivalyje „Ošia“ svarbiausią programos dalį sudarys būtent menai bei skirtingos menų samplaikos su kitomis sritimis, – teigiama organizatorių išplatintame pranešime. – Organizuodami šį festivalį siekiame suburti žmones, kurie domisi skirtingomis meno formomis bei mokslu, kuriems nuolatos reikia naujovių ir uždegančių idėjų ir kurie norėtų atvykti į festivalį ne tik pasilinksminti, bet ir pasidalinti mintimis, išmokti naujų dalykų bei vertingai ir aktyviai praleisti laisvalaikį“.

Sąskrydžiu vadinamo festivalio „Ošia“ programą sudarys 4 pagrindinės dalys. „Menų platformoje“ vyks parodos, spektakliai, bus kuriamos instaliacijos, video menas. „Idėju ratas“ žmones domins seminarais, paskaitomis bei diskusijomis. Festivalyje skambės įvairių stilių muzika, čia pakviestos jaunos ir įdomios grupės. Pramoginėje sąskrydžio dalyje – stalo ir lauko žaidimų turnyrai, tranzuotojų ir keliautojų pasikalbėjimai, skaitykla, blusų turgus, vadinamieji „workshop‘ai“, įdomių gėrimų degustacijos, joga ir kiti užsiėmimai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min