Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujametinės nakties spektaklio artistų atlygis – gandų objektas

Sporto rumai - Miuziklas „@hofmann_Spragtukas“
VEKS nuotr. / Gandai apaugo ir naujametinį miuziklą „@Hoffmann_Spragtukas“.
Šaltinis: 15min
0
A A

VEKS ( VšĮ „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“) veiklos skaidrumas taip apaugo gandais, kad jau sunku atrinkti, kur teisybė, o kur tik kalbos. Subliuško ir beveik jau kilęs skandalas dėl „vokelinių“ atsiskaitymų su atlikėjais.

Seimo Etikos ir procedūrų komisijos posėdyje trečiadienį kaip ekspertas dalyvavęs žinomas kompozitorius Anatolijus Lapinskas ėmė ir viešai leptelėjo apie skandalą: esą net naujametinio spektaklio „@Hoffmann_Spragtukas“ aktoriai  atlyginimus gavo vokeliuose. Skaitytojams patiksliname: pokalbis vyko apie tai, jog atlikėjams vokeliuose mokami atlyginimai – vieša paslaptis.

Pasirašė sutartis

Su manimi atsiskaitė, kaip buvo numatyta sutartyje, be jokių vokelių. Gavau lygiai pagal sutartį, ir nė cento daugiau, – sakė Svaras.Tačiau kai portalas 15min.lt panoro konkrečiau sužinoti, kodėl buvo paminėtas būtent miuziklas „@Hoffmann_Spragtukas“,  A.Lapinskas  prisipažino paprasčiausiai leptelėjęs. „Leptelėjau, ir tiek. Pamirškite tuos mano žodžius. Tiesiog apie tą VEKS daug kas ką šneka“, – sakė kompozitorius.

Bet jeigu jau „daug kas ką šneka“, nusprendėme gandų prisiklausiusio kompozitoriaus nebepainiodami tiesiog paskambinti bent porai spektaklyje vaidinusių aktorių.

Atlikėjas Jeronimas Milius teigė su rengėjais atsiskaitęs pagal sutartį. „Ją pasirašiau su viešąja įstaiga „Pro Arte“. Tiesa, jau po spektaklio. Bet atsiskaitė su manimi griežtai pagal ją, atskaičiavo visus mokesčius, kaip ir turi būti“, – tikino J.Milius.

Tą patį patvirtino ir Gabrielius Liaudanskas-Svaras. „Negaliu kalbėti už kitus. Bet su manimi atsiskaitė, kaip buvo numatyta sutartyje, be jokių vokelių. Gavau lygiai pagal sutartį, ir nė cento daugiau“, – sakė Svaras.

Paslaptingai atsiradusios kalbos

Portalas 15min.lt primena, jog  pagal VEKS programą Naujųjų metų vakarą Vilniaus koncertų ir sporto rūmuose vykusiam spektakliui „@Hoffmann_Spragtukas“ buvo skirta beveik 1 mln. litų. Miuziklą pagal sutartį su VEKS rengė viešoji įstaiga „Pro Arte“.

VEKS atstovas spaudai Albertas Barauskas 15min.lt sakė, kad apie vokelius žurnalistai jį jau klausinėję.

„Tačiau mes tikrai tokių faktų neturime. Kai tik sužinojau, iškart paskambinau spektaklio rengėjams. Visų dokumentų, ataskaitų iš jų dar nesame gavę, bet jie mums garantavo, jog tie vokeliai – tik kalbos. Tikiuosi, kad taip ir yra, o kol kas laukiame ataskaitų, – sakė A.Barauskas. – Skambinau ir kompozitoriui A.Lapinskui, tačiau jis man teigė, jog tokių žodžių nesakęs“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min