Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 29d. 06:29

Naujas bendradarbiavimo etapas

Anot dienraščio Kauno padalinio vadovo D.Večerskio (kairėje), nuo šiol „15min“ dar stipriau įsilies į laikinosios sostinės gyvenimą.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Anot dienraščio Kauno padalinio vadovo D.Večerskio (kairėje), nuo šiol „15min“ dar stipriau įsilies į laikinosios sostinės gyvenimą.

Skaitomiausias Kauno dienraštis „15min“ vakar tapo oficialiu Kauno miesto savivaldybės informacijos skelbėju.

Didžiausią skaitytojų auditoriją Kaune turintis dienraštis „15min“ triumfavo savivaldybės skelbtame viešajame konkurse, kuriame dalyvavo dar du leidiniai – „Kauno diena“ ir „Vakaro žinios“. Balandžio 1 dieną savivaldybės Viešųjų pirkimų komisija atplėšė vokus su konkurse dalyvavusių dienraščių pasiūlymais ir pagal pasiūlytą kainą sudarė konkursantų eilę. Už informacijos skelbimą pasiūlęs pačią mažiausią kainą, dienraštis „15min“ tapo konkurso nugalėtoju.

Antrąją vietą užėmė „Vakaro žinios“, o trečiąją vieta tenkinosi brangiausiai savo paslaugas siekusi parduoti „Kauno diena“. Tiesa, pastarojo leidinio atstovai šiuos konkurso rezultatus apskundė, tačiau Viešųjų pirkimų komisija, išnagrinėjusi skundą, galiausiai jį atmetė.

Užvakar dienraščio „15min“ Kauno padalinio vadovas Donatas Večerskis su savivaldybės atstovais pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuri įsigaliojo vakar. Pagal sutartį iki šių metų pabaigos kiekvieno „15min“ ketvirtadienio numerio 4-ajame puslapyje bus spausdinamos Kauno miesto savivaldybės žinios. Jeigu bendradarbiavimas tenkins ir „15min“, ir savivaldybę, ši sutartis metų pabaigoje bus pratęsta dar dvejiems metams.

„Nors esame dar palyginti jaunas dienraštis, jau spėjome pelnyti savo skaitytojų pasitikėjimą ir simpatijas. Tai įrodo ir su Kauno savivaldybe pradėtas oficialus bendradarbiavimas“, – sakė D.Večerskis.

„Visus objektyvius žinių platintojus vertinu labai gerai. Savo darbo kasdienybėje jaučiame, jog kai kurie faktai dažnai arba sąmoningai nutylimi, arba kaip nors interpretuojami. Šiuo atveju objektyvios informacijos sklaidą aš vertinu labai pozityviai“, – apie su dienraščiu „15min“ užsimezgusį savivaldybės bendradarbiavimą kalbėjo miesto meras Andrius Kupčinskas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min