15min be reklamos
05 25

Naujas posūkis žiauriai sužalotų šunų istorijoje: teks grąžinti tam, iš kurio jie buvo atimti?

2021 metų pavasarį Lietuvą sukrėtė neįtikėtino žiaurumo istorija – vienoje Jurbarko daugykloje aptikti šunys sužalotomis balso stygomis. Marijampolės apylinkės prokuratūra tuomet buvo sustabdžiusi, o vėliau vėl atnaujino tyrimą. Pas laikinus globėjus visą tą laiką buvę gyvūnai jau apsiprato su naujais namais, tačiau Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai (VMVT) laiku nesikreipus į teismą dabar gali būti vėl grąžinti atgal į narvus. 15min pradėjus domėtis šia istorija, tarnyba pranešė, kad pagaliau kreipėsi į prokuratūrą.
Tauragės rajone aptikta šunų daugykla
Tauragės rajone aptikta šunų daugykla / Mortos Mikutytės nuotr.

Į Jurbarke esančią daugyklą pareigūnus 2021 metais atvedė siaubingas radinys Tauragėje.

Tų metų vasarį, patikrinus gautą informaciją, pareigūnai ankštame bute rado 27 šunelius į Jorkšyro terjerus, Maltos bišonus ir pudelius panašius mišrūnus.

Pradėjus tirti gyvūnų būklę, nustatyta, kad vieną iš šunų Tauragės daugintoja tvirtino įsigijusi iš Jurbarko veisyklos, todėl nuspręsta patikrinti ir ją.

Čia gyvūnų gelbėtojų laukė dar viena kraupi „staigmena“ – iš 26 keturkojų 10-čiai šuniukų taip pat buvo pažeistos balso stygos.

Manoma, kad taip pasielgta su keturkojais buvo dėl to, kad šie negalėtų garsiai loti ir „nekeltų problemų“ daugintojui.

VIDEO: Įtarimas: keturkojams galėjo būti pažeistos balso stygos

Randai gerklėse ir išsekimas

15min pavyko susipažinti su veterinarų išvadomis, padarytomis atidžiau ištyrus Jurbarko daugykloje aptiktus keturkojus. Visiems gyvūnams nustatytas skirtingo lygio nusilpimas, didesnės ar mažesnės sveikatos problemos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie 15min