Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 3d. 06:32

Naujas skulptūras jau nuskriaudė vandalai

Didžiulės mokinukų skulptūros Kaune nepaliestos išstovėjo tik kelias dienas.
Projekto autorių nuotr / Kaune spalvingos mokinukų skulptūros ragins vairuotojus būti atidesnius.

Apie šiurpią avarijose žūstančių vaikų statistiką primenančios bei vairuotojų budrumą skatinančios menininko Vaido Ramoškos skulptūros Kaune užkliuvo vandalams. Vos per kelias dienas jos buvo apspardytos, o vienai vaiko skulptūrai nurėžta galva.

„Kaune skulptūros nuo vandalų nukentėjo labai greitai – praėjus vos  4-5 dienoms nuo pastatymo. Vilniuje nepaliestos jos išbuvo ilgiau - maždaug pusantros savaitės“, –apgailestavo projektą viešinančios kompanijos atstovė Raminta Rimkienė.

Labiausiai nukentėjo Taikos prospekte stovintis „mokinukas“. Jam vandalai nulaužė galvą. „Esame labai dėkingi žmonėms, kurie galvą uždėjo į vietą ir naudodamiesi buitinėmis priemonėmis ją priklijavo“, – sakė pašnekovė. Pasak R.Rimkienės, kitos Kaune esančios skulptūros nukentėjo mažiau: jos tik apspardytos. Rytoj menininkas ir projektą koordinuojanti bendrovė spręs, ar 2,6 metrų aukščio ryškiai žalios ir geltonos spalvos skulptūros dar stovės Kaune, ar jau bus išvežtos.

Anksčiau žadėta, kad jos laikinosios sostinės vairuotojų budrumą skatins mažiausiai dvi savaites. Jei bus nutarta, kad apgadinti „mokinukai“ gadina miesto estetinį vaizdą, jie bus išgabenti jau rytoj.


 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min