Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 18, 10:37

Naujasis baseinas Kaune pasiruošęs atverti duris – kviečia registruotis į plaukimo užsiėmimus

Kauno „Žalgirio“ organizacija artėjantį rudenį žengs dar vieną žingsnį – intensyviai ruošiamasi rugsėjo mėnesį numatomam „Žalgirio“ arenos baseino bei „Žalgirio“ plaukimo akademijos atidarymui, – pranešimu spaudai informuoja Kauno miesto savivaldybė.
Rugpjūčio pabaigoje „Žalgirio“ arenos baseinas pakvies į atvirų durų dieną
Rugpjūčio pabaigoje „Žalgirio“ arenos baseinas pakvies į atvirų durų dieną / Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Su šalia „Žalgirio“ arenos išaugusia infrastruktūra į plaukikų ugdymą žengianti organizacija į plaukimo užsiėmimus jau kviečia registruotis tiek vaikus, tiek suaugusius, kurie nori išmokti plaukti, patobulinti savo įgūdžius arba atsikratyti vandens baimės.

„Žalgirio“ plaukimo akademija įvairaus amžiaus grupėms siūlys 2–3 kartus per savaitę vyksiančius plaukimo mokymus, kuriuose tikimasi surinkti 700–900 plaukikų.

„Krepšinio ir futbolo akademijas jau turinti „Žalgirio“ organizacija plečia savo veiklų spektrą ir prisidės prie jaunimo ugdymo dar vienoje srityje. Pagrindinis tikslas – suteikti geriausias ir kokybiškiausias sąlygas mokytis plaukti. Plaukimas yra itin svarbi ir sveika popamokinės veiklos dalis, o „Žalgirio“ arenos baseine turime visas reikiamas sąlygas tiek asmeninių įgūdžių tobulinimui, tiek profesionalių plaukikų rengimui“, – sakė daugiafunkcio vandens sporto centro direktorius Emilis Vaitkaitis.

Nemuno saloje pastatytoje erdvėje lankytojų lauks ne tik dešimt patyrusių ir kompetentingų plaukimo trenerių, tarp kurių ir Lietuvos rinktinės narys bei Lietuvos plaukimo rekordininkas Tadas Duškinas, bet ir naujausių technologijų bei kokybės garantija.

Prieš naujojo baseino atidarymą vyksta ir daugiau pasiruošimo darbų – darbuotojų atrankos, gelbėtojų mokymai ar baseino patalpose įsikursiančios ukrainiečių mokyklos „Heroiam Slava“ įrengimo darbai.

Beje, jau rugpjūčio pabaigoje „Žalgirio“ arenos baseinas vaikus su tėveliais pakvies į atvirų durų dieną.

Rugpjūčio 29 dienos vakare bus galima susipažinti su čia teikiamomis paslaugomis, plaukimo treneriais ir treniruočių metodais.

„Vandens sporto centras Nemuno saloje – ypatingas objektas – savo dydžiu, architektūriniais sprendimais ir techniniais parametrais. Kito tokio Lietuvoje nėra. Todėl norisi, kad ir paslaugos čia būtų aukščiausio lygio. Tegul tai užtikrins konkursą laimėję nuomininkai, o miestas toliau laikosi savo plano ir ruošiasi pradėti dar dviejų baseinų statybas – Šilainiuose bei Panemunėje“, – sako Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Tiek olimpinis baseinas plaukimo užsiėmimams, tiek ir pramoginė erdvė su pirtimis, baseinais, vaikų erdve ir restoranu numatoma, kad duris atvers rugsėjo pirmoje pusėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min