Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujasis „Susisiekimo paslaugų“ vadovas: problemos žinomos, tačiau reikia susipažinti su įmone

Kontrolierių įmonės logotipas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Kontrolierių įmonės logotipas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Sostinės taryba bendru sutarimu paskyrė buvusį verslininką Gintą Bliuvą laikinai eiti savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ direktoriaus pareigas.

44 metų G.Bliuvas dirbs įmonės vadovu tol, kol bus paskelbtas konkursas direktoriaus pareigoms užimti, arba kol įvyks bendrovės reorganizaciją.

Naujasis direktorius pasakojo anksčiau susidūręs su viešojo transporto organizavimo reikalais, tačiau iš kitos barikadų pusės. „Buvau „Modus grupės“ valdybos pirmininkas. Viena iš mūsų įmonių laimėjo konkursą ir statė suspaustų dujų degalinę Vilniaus autobusų parke“. „Susisiekimo paslaugos“ taip pat vykdo parkavimo veiklą. Viena iš mūsų įmonių organizavo parkavimą oro uoste. Visos problemos man yra žinomos“,  – „15min“ tikino G.Bliuvas.

Tačiau paklaustas, kokius darbus atsisėdęs į savivaldybės įmonės direktoriaus kėdę planuoja atlikti pirmiausia, atsakė: „pirmas dalykas, kurį reikia atlikti atėjus vadovauti į įmonę – keletą dienų skirti susipažinimui su ja“.

Pristatant G.Bliuvo kandidatūrą tarybos posėdyje kai kuriems miesto politikams kilo klausimų, kodėl laikinai einančiu pareigas „Susisiekimo paslaugų“ direktoriumi skiriamas ne anksčiau iš šio posto pasitraukusio Vaidoto Antanavičiaus pavaduotojas, o visiškai naujas žmogus – esą seniau dirbančiam specialistui nereikėtų gaišti laiko naujai gilinantis į problemas. Tačiau meras Vilius Navickas atrėmė, esą įmonėje reikia naujo požiūrio į darbą.

Laikinasis „Susisiekimo paslaugų“ direktorius tvirtino, kad šis laikinumas jo netrikdo. „Visi darbai gyvenime laikini“, – sakė G.Bliuvas. Tačiau jis neatmetė galimybės dalyvauti ir konkurse į nuolatinio įmonės direktoriaus vietą, kai toks bus skelbiamas.

Klausiamas apie politinę priklausomybę pašnekovas atsakė esąs profesionalas ir į politiką „nelendąs“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min