2015-08-20 00:12

Naujasis Tauragės šilumos tinklų vadovas kolektyvo prašo nesikreipti į žiniasklaidą

Pirmadienį Tauragės šilumos tinklų kolektyvui pristatytas naujas šios bendrovės generalinis direktorius kaunietis Mindaugas Nevardauskas. Naujo didžiausios savivaldybės kontroliuojamos įmonės vadovo pristatymo misijos ėmėsi rajono meras Sigitas Mičiulis, palinkėjęs jam nepolitizuoti savo darbo. Pristatyme dalyvavęs bendrovės valdybos narys, ilgametis Tauragės šilumos tinklų vadovas Donatas Simaitis skėlė iš peties – naujo direktoriaus laukia įtemptas laikas: įmonėje tvyro chaosas, o jos kasa tuščia.
Antroji Vilniaus termofikacinė elektrinė
Šildymas. / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Temos: 1 Tauragė

„Teko skaityti apie save jūsų vietinėje spaudoje, nors ten apie mane labai mažai buvo informacijos“, – kreipdamasis į bendrovės administracijos salėje gausiai susirinkusius Tauragės šilumos tinklų darbuotojus kalbą pradėjo naujasis įmonės vadovas Mindaugas Nevardauskas.

M.Nevardauskas kolektyvui išvardijo pagrindinius savo karjeros laiptelius – iki 2007 metų dirbo įmonėje, renovavusioje daugiabučius, nuo 2007 m. – energetikos bendrovėje „E-energija“, pusantrų metų yra dirbęs Ukrainoje, kur vadovavo dideliam šilumos ūkio projektui, Latvijoje dvejus metus vadovavo „Vidzemės energijai“.

„Kaip vadovas esu pastatęs keturias biokuro katilines. Todėl gerai išmanau biokuro sritį, tikrai turiu nemažai patirties. Dirbdamas stengiuosi su niekuo nesipykti ir jūsų prašau to paties. Pas mane veikia atvirų durų sistema. Todėl, jei turite problemų, nereikia skambinti žurnalistams. Kam reikia, duosiu vizitinę kortelę, kreipkitės pirmiausiai į mane“, – kalbėjo M.Nevardauskas. 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą