„Teko skaityti apie save jūsų vietinėje spaudoje, nors ten apie mane labai mažai buvo informacijos“, – kreipdamasis į bendrovės administracijos salėje gausiai susirinkusius Tauragės šilumos tinklų darbuotojus kalbą pradėjo naujasis įmonės vadovas Mindaugas Nevardauskas.
M.Nevardauskas kolektyvui išvardijo pagrindinius savo karjeros laiptelius – iki 2007 metų dirbo įmonėje, renovavusioje daugiabučius, nuo 2007 m. – energetikos bendrovėje „E-energija“, pusantrų metų yra dirbęs Ukrainoje, kur vadovavo dideliam šilumos ūkio projektui, Latvijoje dvejus metus vadovavo „Vidzemės energijai“.
„Kaip vadovas esu pastatęs keturias biokuro katilines. Todėl gerai išmanau biokuro sritį, tikrai turiu nemažai patirties. Dirbdamas stengiuosi su niekuo nesipykti ir jūsų prašau to paties. Pas mane veikia atvirų durų sistema. Todėl, jei turite problemų, nereikia skambinti žurnalistams. Kam reikia, duosiu vizitinę kortelę, kreipkitės pirmiausiai į mane“, – kalbėjo M.Nevardauskas.
