TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujieji VSAT automobiliai padės užtikrinti geresnę ES išorinių sienų apsaugą (nuotraukos)

Naujieji VSAT automobiliai
VSAT nuotr. / Naujieji VSAT automobiliai
Šaltinis: 15min
0
A A

Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis šiandien dalyvavo naujų transporto priemonių Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) prie Vidaus reikalų ministerijos (VRM) rinktinėms perdavimo renginyje.

„Tikiuosi, kad šios transporto priemonės, įsigytos už Išorės sienų fondo lėšas, rinktinėms padės užtikrinti patikimą pasienio apsaugą ir sklandų Specialiosios tranzito schemos funkcionavimą. Lietuva atlieka labai svarbią misiją – mums patikėta saugoti išorinę Europos Sąjungos sieną. Tam reikia nemažų investicijų transportui, įrangai, personalo parengimui. Labai svarbu, kad su nelengva užduotimi nesame palikti vieni – Išorės sienų fondas kasmet skiria milijonus eurų, kad bendrijos piliečiai jaustųsi saugūs“, – teigia ministras R.Palaitis.

Viešojo pirkimo konkurso būdu už 1 mln. 46 tūkst. litų iš UAB „Tokvila“ įsigyta 15 dviejų tipų lengvųjų automobilių Toyota Avensis – universalų ir sedanų. Pasieniečių transporto priemonių parką taip pat papildys 12 mikroautobusų: penkis Volkswgen Crafter už 641 tūkst. litų VSAT prie VRM įsigijo iš UAB „Moller auto“, septynis Mercedes Benz Vito už 756 tūkst. litų – iš UAB „Silberauto“. Iš viešojo pirkimo konkursą laimėjusios UAB „Fakto autocentras“ už 1 mln. 740 tūkst. litų įsigyta tarnyboje jau pasiteisinusių 15 lengvųjų visureigių Nissan Patrol. UAB „Bivakas“ pasieniečiams už beveik 200 tūkst. litų pateikė keturis keturračius motociklus „Arctic Cat“ bei specialias, jiems gabenti pritaikytas, priekabas. Iš UAB „Sostena“ už 1 mln. 284 tūkst. litų taip pat įsigyta 20 keturiais ratais varomų automobilių „Renault Koles Expression 2.0“, kurie pasieniečiams bus perduoti vėliau. Visos šios transporto priemonės atiteks VSAT prie VRM padaliniams, saugantiems Europos Sąjungos (ES) išorines sienas – Vilniaus, Varėnos, Lazdijų, Pagėgių ir Pakrančių apsaugos rinktinėms.

Iš viso Lietuvos pasieniečiai pagal 2007–2013 m. Išorės sienų fondo programą įvairioms priemonėms gaus 54 mln. eurų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min