Tiesiogiai
2008-12-31 14:11

Naujiesiems – šaltis ir sniegas (atnaujinta 18.45 val.)

Kęstutis Juška
Sinoptikai tikina, kad įpratusius prie švelnių žiemos orų gamta gali išgąsdinti. Naujųjų naktį spustelės šaltis, o pirmąją 2009 metų dieną snigs.
Naktį sulauksime šaltuko, rytoj dieną džiaugsimės sniegu.
Naktį sulauksime šaltuko, rytoj dieną džiaugsimės sniegu. / Kęstučio Vanago/BFL nuotr.

Paklausta apie artimiausios paros orus, sinoptikė Eugenija Šakalytė kalbėjo linksmai, tačiau besibaiminančių dėl tikrojo žiemos veido moteris pradžiuginti negali.

„Prognozuojame šaltuką, o sausio 1-ąją daugelyje rajonų pradės snigti. Šiaurės vakariniuose rajonuose bus kiek šilčiau – nuo nulio iki 4 laipsnių šalčio, o pietinių rajonų gyventojai šią naktį turėtų pajusti net 8 laipsnius šalčio. Snigs greičiausiai visur. Naktį galbūt smarkiau šiauriniuose rajonuose, dieną – pietiniuose, – teigė E.Šakalytė. – Žiema pagaliau pradeda rodyti savo tikrąjį veidą ir pradžiugins šalčiu, sniegu.  Nors pajūryje galima šlapdriba, greičiausiai ir ten pasnigs. Naujuosius pasitinkantiems lauke vilniečiams šią naktį reikėtų tikėtis iki 4 laipsnių šalčio.“

 

Sinoptikė linksmai įspėja eisiančius laukan pasižiūrėti šventinių fejerverkų nepamiršti pirštinių, šalikų, kepurių ir geros nuotaikos.

 

Tuo tarpu sinoptikai, paprašyti apžvelgti artimiausios savaitės orus, teigia, jog šalti turėtų ir toliau. Kaip pranešė LRT naujienų tarnyba, jeigu bus pragiedruliai, temperatūra gali nukristi ir iki 15 laipsnių šalčio. Tiesa, jų tikimybė nėra didelė.

 

Šeštadienį turėtų iškristi daugiau sniego, o sekmadienį gali prasidėti pūgos.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą