Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 17d. 14:38

Naujoji A.Armonaitės partija vadinsis Laisvės partija ir bus steigiama birželį

Aušrinė Armonaitė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Aušrinė Armonaitė

Paaiškėjo naujos liberalios partijos pavadinimas. Seimo narės Aušrinės Armonaitės, Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus ir kitų inicijuojama nauja liberali partija vidiniame steigėjų balsavime išrinko partijos pavadinimą.

Antrajame balsavimo ture žmonės rinkosi iš dviejų variantų: „Laisvės partija“ (surinko 437 balsus) ir „Liberalų partija“ (290 balsų). Be minėtų pavadinimų, pirmajame balsavimo ture partijos steigėjai galėjo balsuoti už „Atviros Lietuvos partija” ir „Laisvų piliečių partija”.

Viena būsimos partijos lyderių, Seimo narė Aušrinė Armonaitė sakė, kad pagrindinė partijos vertybė yra pagarba asmens laisvei visose gyvenimo srityse, o tam reikia nuolatinių pastangų. Vienas pagrindinių partijos veikimo principų bus atvirumas, o didžiausias dėmesys politinėje darbotvarkėje bus skiriamas žmogaus teisėms, ekonominėms laisvėms ir švietimui.

„Telkiame žmones, kurie yra ištroškę teigiamų pokyčių Lietuvos gyvenime. Esame pasiruošę būti tokia jėga, kuri atlieps ne tik šios dienos, bet ir rytojaus iššūkius, bus optimistinė, nuosekli ir atvira. Labai svarbu, kad turime aiškias ideologines nuostatas ir jas ne tik deklaruosime, bet ir įgyvendinsime. Liberali ekonomika, atvirumas, pagarba kiekvienam žmogui bus pagrindiniai stulpai, ant kurių yra statoma išsami Laisvės partijos programa“, - sakė A.Armonaitė.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Remigijus Šimašius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Remigijus Šimašius

A.Armonaitė ir R.Šimašius iš Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio pasitraukė praėjusių metų lapkričio pradžioje po nesutarimų su partijos vadovybe dėl Vilniaus skyriaus dalyvavimo savivaldybių rinkimuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min