Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujoji sąjunga kelia dvi kandidates rinkimuose į laisvas Seimo nario vietas

Naujoji sąjunga
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Naujoji sąjunga
Šaltinis: 15min
0
A A

Naujoji sąjunga artėjančiuose rinkimuose į laisvas Seimo nario vietas kelia dvi kandidates, teigiama išplatintame pranešime spaudai. Vilniaus – Šalčininkų rinkimų apygardoje nuo Naujosios sąjungos kandidatuoja Česlava Stanul, o Šilalės–Šilutės rinkimų apygardoje socialliberalai kelia šilališkę, žurnalistę ir rašytoją Daivą Vaitkevičiutę – Rekašienę.

A.Paulauskas: Už naują kelią ir naujus veidus

Dabartinės Vyriausybės veiksmai žlugdo Lietuvą. Faktai akivaizdūs: ūkio nuosmukis toks, kokio nepatyrė nei mūsų kaimynės, nei kitos Europos sąjungos šalys. Tai naktinių reformų, besaikio mokesčių didinimo ir valdžios nenoro girdėti žmones pasekmė.

Akivaizdu, kad Lietuvai reikia naujo kelio: valdžios, kuri rūpintųsi ne tik turtingaisiais, bet visais šalies žmonėmis. Reikia teisingesnės Lietuvos, kurioje sunkmečio našta nebūtų užkraunama ant paprastų žmonių pečių.

Krizę galime ištverti tik visi kartu, solidariai. Deja, dabartinės Vyriausybės sprendimai pirmiausia gula ant paprastų žmonių. Ir nepatenkinti visi: pradedant smulkiaisiais verslininkais, bedarbiais, baigiant pensininkais, kurie gąsdinami mažesnėmis pensijomis.

Naujoji sąjunga griežtai pasisako prieš pensijų, socialinių išmokų mažinimą, prieš mokesčių didinimą ir bankų siautėjimą bei diktatūrą, prieš sprendimus, kurie verčia žmones palikti Lietuvą ir laimės ieškoti svetur. Reikia kurti naują – socialiai teisingą ir demokratišką – valstybę.

Mūsų keliamos kandidatės, Daiva Vaitkevičiutė – Rekašienė ir Česlava Stanul to siekia savo kasdieniu darbu bei bus žmonių paprastų žmonių gynėjos, kai bus išrinktos į Seimą.

Mūsų bendražygės yra drąsios, nesavanaudės ir ryžtingos moterys, gyvenančios ir dirbančios atitinkamai Šilalėje ir Šalčininkuose. Esu įsitikinęs, kad tik savo apygardoje gyvenantis ir dirbantis žmogus gali geriausiai atstovauti rinkėjus.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min