Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 6d. 15:25

Naujoji Vilniaus savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja – Marija Vyšniauskaitė

Marija Vyšniauskaitė
Sauliaus Žiūros nuotr. / Marija Vyšniauskaitė

Trečiadienį sostinės taryba galutinai pritarė Vilniaus savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotojo kandidatūrai – į komandą kviečiama švietimo ir ekonomikos sričių ekspertė Marija Vyšniauskaitė. Pareigas ji pradės eiti iškart, nuo sausio 6 d. Administracijos direktoriaus pavaduotojo vieta atsilaisvino Ritai Balčiūnienei po Seimo rinkimų grįžus dirbti į miesto Tarybą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Švietimas viena svarbiausių Vilniaus strateginių krypčių, kurioje jau daug padaryta, tačiau dar liko tikslų, kuriuos turime įgyvendinti. Šioje srityje tęsiant pokyčius reikia ne tik veržlumo ir drąsos, bet ir ne mažiau kūrybiško, į šiuolaikines tendencijas orientuoto požiūrio ir lyderystės – šias savybes Marija turi ir, esu įsitikinęs, savo kompetencija, patirtimi ir iniciatyva sklandžiai įsilies į komandą bei suteks tempo ne tik pradėtų darbų tęstinumui, bet ir naujų projektų įgyvendinimui ne tik švietimo, bet ir kitose jos kuruojamose srityse“, – sako Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Naujoji Administracijos direktoriaus pavaduotoja kuruos itin svarbias švietimo, kultūros sritis, rūpinsis seniūnijų, jaunimo, nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių reikalais.

M.Vyšniauskaitė vadovavo Švietimo centrui Lietuvos laisvosios rinkos institute, kur buvo atsakinga už švietimo iniciatyvų ir programų įgyvendinimą, strateginį planavimą, projektų vadybą, koordinavo knygų leidybą, kūrė mokomąsias priemones (vadovėlius, kursus internete) moksleiviams ir mokytojams, skaitė paskaitas. Kiek anksčiau M.Vyšniauskaitė Žinių radijuje vedė laidą „Ekonomika šiandien“, dėstė ekonomikos didaktiką Vilniaus universitete.

M.Vyšniauskaitė yra vadovėlio moksleiviams „Ekonomika per 31 valandą“ (2015 m.) bendraautorė. 2017 m. Londono knygų mugėje šis vadovėlis buvo pripažintas geriausia mokymo priemone, o 2016 m. pelnė Templetono apdovanojimą kaip geriausias pasaulyje laisvės idėjų projektas.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min