Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujojo Kauno kempingo statybos pasiekė pusiaukelę

Kauno kempingo statybos
Kauno miesto savivaldybės nuotr. / Kauno kempingo statybos
Šaltinis: 15min
0
A A

Prie Lampėdžių karjero dirba statybininkai – įpusėjo Kauno regiono kempingo su paplūdimiu įrengimo darbai.

„Įsitikinome, kad būsimojo kempingo teritorijoje darbai vyksta pagal numatytą grafiką. Tikiuosi, kad darbai bus baigti laiku, o turistai pamėgs naująjį kempingą“, – po apsilankymo statybvietėje kalbėjo miesto meras Andrius Kupčinskas.

Statybininkai savivaldybės atstovams parodė, kur bus persirengimo kambariai, dušai, medicinos punktas, kavinukė, kur tiesiami dviračių takai, kur bus automobilių stovėjimo aikštelės, vietas, kur atvykę turistai galės pasistatyti palapines ir apsigyventi.

„Planuojamos investicijos į Kauno regiono kempingo su paplūdimiu statybą siekia beveik 2,5 mln. Lt. Kauno miesto savivaldybės lėšos sudarys 0,5 mln. Lt, iš ES struktūrinių fondų tikimasi gauti 2,097 mln. Lt“, – sakė administracijos direktorė Edita Gudišauskienė.

Kempingas bus įrengtas Lampėdžių karjero šiaurės rytinėje pakrantėje. Aptvertoje teritorijoje suprojektuotos aikštelės palapinėms statyti. Šių aikštelių danga bus natūrali veja. Prie įvažiavimo į kempingo teritoriją numatytas pastatas, kuriame numatoma įvažiavimo ir išvažiavimo kontrolė, lankytojų registravimo, daiktų saugojimo patalpa, reikiamo inventoriaus nuoma, apsauga ir užkardos valdymas. Paplūdimys skirtas 1000 – 1100 poilsiautojų, jis bus suskirstytas į atskiras zonas: poilsio, maudymosi ir sporto.

Lampėdžių karjero seklusis pakrantės ruožas yra staigiai gilėjantis, todėl numatyta sumažinti

Kauno miesto savivaldybės nuotr./Kauno kempingo statybos
Kauno miesto savivaldybės nuotr./Kauno kempingo statybos

paplūdimio maudymosi ir poilsio zonos nuolydį, suformuoti vieningą šlaitą, kuris atskirs paplūdimį nuo sporto zonos. Taip pat bus įrengta atskira vieta vaikų maudynėms, pažymėta plūdurais ir atribota tinklu. Jos gylis bus nuo 0,7 iki 1,2 m.

Karjero šlaite suprojektuoti laiptai ir pandusai žmonėms su negalia. Veiks gelbėjimo postas ir medicinos punktas. Greta vakarinio aplinkkelio suprojektuota 76 vietų automobilių stovėjimo aikštelė. Taip pat bus nutiesti ir pėsčiųjų takai, kurių pusė pločio bus skirta dviratininkams. Dviračių takai bus išskirti kitos spalvos betoninėmis plytelėmis ir ženklinimu. Ženklinimas numatytas ant vertikalių stovų ir ant grindinio.

Kempingas su paplūdimiu turėtų pradėti veikti antroje 2011 metų pusėje. Darbus atlieka bendrovė „Struktūra“, laimėjusi viešąjį konkursą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Kempingas Statybos
Parašykite atsiliepimą apie 15min