TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujojoje autobusų stotyje kol kas šurmuliuoja tik parduotuvės

Klaipėdos autobusų stoties pastatas jau pripažintas tinkamu naudoti.
G.Kubiliūtės nuotr. / Klaipėdos autobusų stoties pastatas jau pripažintas tinkamu naudoti.
Šaltinis: 15min
0
A A

Naujoji Klaipėdos autobusų stotis jau pastatyta. Speciali komisija pripažino pastatą tinkamu naudoti. Oficialus atidarymas planuojamas rugpjūčio 28 dieną.

Jau nuo šios savaitės pastate pradėjo veikti prekybos centras „Iki“ bei dar kelios parduotuvės – suvenyrų, gėlių, juvelyrinių dirbinių, taip pat kelionių agentūra. 

G.Kubiliūtės nuotr./Naujoji Klaipėdos autobusų stotis kainavo apie 10 mln. litų.
G.Kubiliūtės nuotr./Naujoji Klaipėdos autobusų stotis kainavo apie 10 mln. litų.

Parduotuvių tinklo „Iki“ atstovas ryšiams su visuomene Valdas Lopeta pripažino, kad naujai atidarytoje parduotuvėje kol kas apsilanko nedaug pirkėjų. „Žmonės dar apie ją nežino, nes nebuvo oficialaus atidarymo, jie nustemba pamatę, kad parduotuvė jau veikia. Po oficialaus atidarymo pirkėjų srautas tikrai padidės“, – teigė pašnekovas. Anot jo, vėliau čia bus atidaryta kavinė, vaistinė bei kitos – namų apyvokos reikmenų, optikos, rankdarbių, gyvūnų, fotografijos prekių parduotuvės.

Pastato dalis, kur įsikurs autobusų stotis, jau baigta, čia dar bus įrengiama visa reikalinga technika. „Per šią savaitę planuojama įrengti visą techninę sistemą, baldus, – sakė stotį valdančios bendrovės Klaipėdos autobusų parko generalinė direktorė Jelizaveta Daugininkienė. – Statybų komisija iš pradžių turėjo šiokių tokių pastabų, tačiau visi trūkumai ištaisyti ir pastatas jau tinkamas naudoti. Aš pati dar turiu viską apžiūrėti ir įvertinti. Tik man pasirašius, pastatas bus galutinai priduotas.“

Oficiali atidarymo ceremonija vyks rugpjūčio 28 dieną. Nuo tada iš naujosios stoties ir į ją pradės kursuoti autobusai. Anot J.Daugininkienės, laikinoji autobusų stotis bus panaikinta.

Viso pastato statybos kainavo daugiau nei 10 mln. litų. Pačios autobuso dalies statybų kaina – apie pusketvirto milijono litų.  

G.Kubiliūtės nuotr./Nuo aios savaitės naujojoje autobusų stotyje pradėjo veikti prekybos centras.
G.Kubiliūtės nuotr./Nuo šios savaitės naujojoje autobusų stotyje pradėjo veikti prekybos centras.

 

G.Kubiliūtės nuotr./Oficialus stoties atidarymas - kitą savaitę.
G.Kubiliūtės nuotr./Oficialus stoties atidarymas – kitą savaitę.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min