Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 30d. 13:59

Naujųjų sutikimas Kaune: organizatoriai prašo nesinešti petardų į Rotušės aikštę, o vaikus palikti namuose

Kauniečiai užplūdo miesto gatves
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kauniečiai sutinka 2010-uosius

Išskirtinės Naujųjų metų sutikimo šventės rengėjai kauniečiams primena, kad renginys Rotušės aikštėje skirtas tik suaugusiesiems. Taip pat primenama, kad šventės metu aikštėje nebus galima leisti savų petardų ar kitų pirotechnikos gaminių.

Gruodžio 31 d., penkadienį, nuo 22 val. pirmą kartą iš Rotušės aikštės skambės naujamečiai sveikinimai visai Lietuvai. Daugiau nei dvi valandas truksianti šventė „2011 naujametinių akimirkų“ bus tiesiogiai transliuojama per TV3. Organizatoriai, kviesdami į šį renginį, dar kartą perspėja apie didesnes saugumo priemones.

„Nuo 21 val. iki renginio pabaigos eismas Rotušės aikštėje bus sustabdytas. Į aikštę prašome nesinešti pirotechninių medžiagų, jų nešaudyti, nesprogdinti. Raginame saugoti save ir kitus. Taip pat noriu akcentuoti, kad tamsiu paros metu vyksiantis renginys skirtas tik suaugusiesiems. Gražų fejerverką visi išvys vidunaktį“, – sakė Kauno kultūros centro „Tautos namai“ direktorius Albinas Vilčinskas.

Miestiečiai raginami į Rotušės aikštę ateiti ir iš jos išeiti ne tik M.Valančiaus ir Vilniaus gatvėmis, bet ir iš A.Jakšto, Aleksoto, Muitinės. Taip bus išvengta grūsčių ir kitų nepatogumų.

Kauniečiai ne kartą įrodė, kad per masinius renginius moka elgtis kultūringai, tikiuosi, kad paskutinę metų dieną taip pat nekils didesnių problemų. Taip pat raginu nesinešti į Rotušės aikštę fejerverkų, nes jų naudojimas gali kelti grėsmę aplinkiniams.

Renginio metu viešąjį saugumą užtikrins policijos pareigūnai. Sceną ir atlikėjus saugos privati saugos tarnyba.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas atvyksiančius į Rotušės aikštę žmones taip pat ragina elgtis kultūringai.

„Kauniečiai ne kartą įrodė, kad per masinius renginius moka elgtis kultūringai, tikiuosi, kad paskutinę metų dieną taip pat nekils didesnių problemų. Taip pat raginu nesinešti į Rotušės aikštę fejerverkų, nes jų naudojimas gali kelti grėsmę aplinkiniams. Policijos pareigūnams tvarką užtikrinti padės Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai“, – sakė R.Stukas.

Miestiečiams ir jų svečiams pasiekti centrą patariama ne savo, bet viešuoju transportu. Šventinę naktį miesto autobusai ir troleibusai kursuos ilgiau nei įprasta. Visus tvarkaraščius galima rasti čia http://www.kaunas.lt/index.php?2184939579

Po renginio, apie 00.30 val., iš stotelių „Kauno pilis“ papildomai išvyks 10-ojo, 20-ojo (tik galinės stotelės „Bitininkų g." link), 23-iojo (tik Rokų link), 37-ojo maršrutų autobusai ir 2-ojo, 5-ojo (tik  Petrašiūnų link), 7-ojo (tik galinės stotelės „Partizanų g." link), 10-ojo, 11-ojo maršrutų troleibusai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min