Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gegužės 3d. 18:43

Nė vienas nelegalas Pabradėje neatsisakė imtis aplinkos tvarkymo darbų

URC gyventojai
VSAT nuotr. / Po talkos vyko iškyla: darbštieji URC gyventojai galėjo išsikepti mėsos, atsigerti arbatos, pasiklausyti muzikos ir pabendrauti.

Neteisėti migrantai ir prieglobsčio prašytojai noriai tvarkė URC teritoriją. Galbūt ir todėl, kad po talkos laukė vaišės.

VSAT Užsieniečių registracijos centre (URC) Pabradėje gyvenantys neteisėti migrantai ir prieglobsčio prašytojai trečiadienį dalyvavo aplinkos tvarkymo akcijoje. Tvarkyti daugiau kaip 8 ha užimančią centro teritoriją neatsisakė nė vienas iš 130 šiuo metu centre gyvenančių užsieniečių.

Tokią pavasarinę švarinimosi akciją organizavo URC socialiniai darbuotojai bendradarbiaudami su Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos ir Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ atstovais.

Akcijos metu prieglobsčio prašytojai ir neteisėti migrantai tvarkė centro teritoriją, kuri iš viso yra 8,1 ha. Joje yra ir atvirų erdvių, ir pastatų, ir miško.

Šiuo metu URC yra apgyvendinti 75 prieglobsčio prašytojai ir 55 neteisėti migrantai. Nė vienas jų neatsisakė imtis aplinkos tvarkymo darbų, pažymima VSAT atstovų paviešintame pranešime. URC dirbantys pasieniečiai užsieniečius parūpino įrankiais, darbo pirštinėmis, maišais šiukšlėms ir kitomis būtinomis priemonėmis.

Po kelias valandas trukusio tvarkymosi centro gyventojams buvo organizuota iškyla toje pačioje centro teritorijoje. Čia jie galėjo išsikepti mėsos, atsigerti arbatos, pasiklausyti muzikos ir pabendrauti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:12
00:51
00:48

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min