Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 18d. 17:10

Neįgaliųjų judėjimo per sieną tvarka dėl piktnaudžiavimo gali būti griežtinama, teigia R.Palaitis

Pasienis
LŽ nuotr. / Pasienis

Dėl pasitaikančių piktnaudžiavimo atvejų neįgaliųjų asmenų judėjimo per valstybės sieną tvarka gali būti griežtinama, pirmadienį sakė vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis.

Ministras teigė buvęs informuotas pasieniečių, kad neįgalūs asmenys, naudodamiesi lengvatine sienos kirtimo tvarka, kelis kartus važiuoja per sieną parsivežti pigesnių produktų ir taip sudaro eiles pasienyje.

„Kadangi pasieniečiai aiškiai identifikuoja problemą, tai reikės ateityje susimąstyti, kad šita tvarka yra keistina. Įsivaizduoju – griežtinti, nes tai yra lengvata neįgaliems asmenims, ir jie ta lengvata neretai papiktnaudžiauja“, – po Vyriausybės pasitarimo pirmadienį žurnalistams sakė R.Palaitis.

Dienraštis „Lietuvos rytas“ prieš kelias dienas pranešė, kad pigesnio benzino ir kitų prekių į Rusiją per valstybės sieną be eilės važiuojantys neįgalieji perpildė pasieniečių kantrybės taurę – jie nebepaiso Vyriausybės nutarimo suteikti neįgaliesiems pirmenybę.

Panemunės kelio posto viršininkas Robertas Mileris aiškino, kad neįgaliųjų pažymėjimus turintys pasienio gyventojai pirkti pabrangusių degalų kasdien važiuoja į Sovetską, todėl susidaro eilės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min