Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 19d. 10:49

Neįgaliųjų sporto šventės vėliava vėl iškeliavo į Karmėlavą

Kauno rajono neįgaliųjų šventės akimirka
Kauno rajono savivaldybės nuotr. / Kauno rajono neįgaliųjų šventės akimirka.

Penkioliktą kartą Kauno rajono neįgalieji rinkosi į tradicinę sporto šventę ,,Pabūkime kartu“. Antrą kartą ji vyko Kauno rajono socialinių paslaugų centre. Neįgaliųjų sporto rūmais vadinamas Socialinių paslaugų centras džiaugėsi sulaukęs gausias būrio – apie 300 sportininkų – ir kiekvienai rungčiai ar sporto šakai surado tinkamiausią kampelį.

Renginys tradiciškai pradėtas šventės vėliavos įnešimu. Ši garbė suteikiama seniūnijos, ankstesnėse žaidynėse laimėjusios pirmąją vietą, atstovams. Susirinkusius pasveikino Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, varžybas stebėjo gausus būrys svečių: Tarybos nariai Saulius Davainis, Regina Lukoševičienė, Gediminas Mačiulaitis, Antanas Nesteckis, Laima Stankevičienė, Evelina Valskytė, Administracijos direktorius Ričardas Pudževelis ir jo pavaduotojai Raminta Popovienė ir Kęstutis Povilaitis, moterų krepšinio komandos ,,Laisvė KRS“ sportininkės.

Populiariausios sporto šakos – šaudymas, smiginis, rankos lenkimas, krepšinis ir šaškės. Nemažai neįgaliųjų žaidė šachmatais, lenktyniavo elektriniais ir rankiniais vežimėliais. Tarpusavyje teko susirungti ir seniūnams – tai naujovė tradiciniame renginyje. Jie, pasiskirstę į mažųjų ir didžiųjų seniūnijų komandas, traukė virvę.

Renginio dalyviai varžėsi dėl Kauno rajono savivaldybės mero Valerijaus Makūno taurių, diplomų ir asmeninių apdovanojimų. Dviem seniūnijoms prizus įteikė į apdovanojimų ceremoniją atvykęs Seimo narys, socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas. Stipriausieji Kauno rajonui atstovaus respublikinėse neįgaliųjų sporto varžybose.

Didžiųjų seniūnijų kategorijoje pirmąją vietą vėl iškovojo Karmėlavos seniūnija, mažųjų – Taurakiemio. Ne tik galimybe pasivaržyti, laimėti apdovanojimus, pabendrauti susirinkusius neįgaliuosius šventės rengėjai – Socialinės paramos, Kultūros, švietimo ir sporto skyriai ir Kauno rajono socialinių paslaugų centras – vaišino gaiviaisiais gėrimais ir kareiviška koše. Numalšintas ir kultūrinis alkis – šventės pabaigoje koncertavo Babtų pučiamųjų orkestras ,,Algupys“, Vitalija Katunskytė su dukra Monika.

 

Kauno rajono savivaldybės nuotr./`ventės dalyviai
Kauno rajono savivaldybės nuotr./Šventės dalyviai

 

Kauno rajono savivaldybės nuotr./`ventės akimirka
Kauno rajono savivaldybės nuotr./Šventės akimirka

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min