Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neįtiko nė viena idėja pagerbti Stasį Povilaitį

Stasys Povilaitis
„Scanpix“ nuotr. / Stasys Povilaitis
Šaltinis: 15min
0
A A

Konkursas, kaip būtų galima Palangoje įamžinti maestro Stasio Povilaičio atmintį, bus skelbiamas iš naujo. Iš visų septynių pasiūlytų idėjų nė viena neįtiko komisijai.

Ketvirtadienį Palangos savivaldybėje susirinkusi komisija išėjo nieko nepešusi – nė viena iš pasiūlytų idėjų specialistams nepasirodė tinkama.

„Komisijos nariams pasirodė, kad darbai atlikti ne iki galo, prabėgom, skubotai. Trūksta brandumo. Siūlome autoriams pataisyti ir tikimės, kad atsiras ir daugiau kūrėjų, kurie prisijungs. Konkursas pratęstas dar trims mėnesiams. Galbūt tiek laiko pakaks ir garsiems kūrėjams, kurie dabar dėl didelio užimtumo nespėjo parengti savo siūlymų“, – sakė Palangos miesto savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjas Vygantas Rekašius.

Konkurso dalyviai siūlė įvairius variantus, kaip būtų galima įamžinti garsaus dainininko Stasio Povilaičio atminimą. Siūlyta statyti jam skulptūras, estradą miesto centre, pavadinti jo vardu festivalį Palangos koncertų salėje.

Priekaištų komisija, kurią sudarė įvairių sričių specialistai, turėjo ir dėl pasiūlytų vietų paminklams. Idėjos komisijos nariams pasirodė neapgalvotos iki galo.

Vieni konkurso dalyviai paminklą siūlė statyti ant Palangos tilto, kiti netoli J.Basanavičiaus gatvės, kur ir taip nemažai skulptūrinių akcentų.

Kitąmet maestro S.Povilaičiui būtų suėję 70 metų. Dainininkas po sunkios ligos mirė praėjusių metų spalį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min